Skoči na vsebino

Mazda 626 2001 in motor?ek brisalcev?

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Punca je mislila sneg odriniti s prednje ?ipe kar z brisalci in sedaj ne delajo. Pravi, da je bilo sli?ati en pok spredaj levo pri brisalcu. Varovalka je ok, brisalci pa se ne premaknejo (predvidevam, da je odletel motor).

 

Sedaj me pa zanima, ?e kdo ve, kaj pomeni oznaka "3U" na motorju na sliki?

 

Sem na?el par rabljenih motor?kov, ki se ujemajo v vseh ostalih ?tevilkah, razen v tej, kjer je na sliki 3U (ostali imajo ?e druge oznake, npr. 12T, ....). Moj ima oznako 2B. Po opisu v oglasih, bi zadeva morala pasati na moj avtomobil, a ker se ne spoznam, ne bi rad kupoval 2x.

 

$_57.JPG

 

Sicer bom avto v ponedeljek razdrl toliko, da vidim, ?e je res ?el motor?ek, ker neke zvoke zadeva ?e spu??a, samo premakne se ne ni?.

 

Hvala za pomo?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavadi so to oznake za letnico ali verzijo. ?e je vizualno enak, ?e so pini na konektorju enaki, potem je velika verjetnost, da ti bo pasalo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, tisti "na sre?o" ni dolgo zdr?al, po 10minutah je spet dol padlo. Je mogo?e med mehanizmom brisalcev in samim motorjem, tam kjer se vse skupaj stika (okrogla "bunka") ?e kak?en plasti?ni kos ali kaj drugega, ki potem ?vrsteje pritrdi mehanizem na sam motor? Kaj kar bi lahko po?ilo in padlo iz sedi??a? Brskam po internetu a ?al ne najdem odgovora.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.