Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Se strinjam cena je previsoka... <_<

Sam vse ostalo je pa :rispekt: tolk opreme letnik pa 96... :ouje: zame ?e vedno naj stroj od mazde...sam teli konji me begajo...aj je to miller cycle motor :ne vem: ...pa nizka porabe pi?e ?zmeden? ...bi mel takoj... B)

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta mi je bla najmo?nej?a izjava, sm skor umru od smeha :D

Avtomobil je izredno posko?en. prehiti vse nove policijske Touarege. :hohoho: Kje zavraga folku taka domi?ljija :danzoman:

 

...ma ja sej ve?, ?e je treba policiji be?at je to pomemben podatek :P

 

Ampak kje je Stalina najdu, ki je mrtev ?e ve? kot 50 let, da ne re?em Lenina, ki ga ?e ve? kot 80 let razkazujejo kot mumijo :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...ma ja sej ve?, ?e je treba policiji be?at je to pomemben podatek :P

 

Ampak kje je Stalina najdu, ki je mrtev ?e ve? kot 50 let, da ne re?em Lenina, ki ga ?e ve? kot 80 let razkazujejo kot mumijo :hohoho::hohoho:

 

...?e malo bolj?e prebere? vse skupaj,se mi zdi,da se je tip malo "hecal" z tem oglasom... :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.