Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!

Ustvari kratki URL


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pred 17 urami je Jest napisal:

Jest bi pa vzel Teslo Y … ali pa mogoce celo VW (ceprav sem bil mnenja, da VW pri meni ne bo nikoli v garazi :) … ID7 je menda kar ok… vsaj kar zasledim po netu… Celo “teslasi” priznavajo, da je OK izbira ;) 

 

Ampak se mi ne ljubi ubadat s prodajo sedanje CX-60 ... 

Kok pa ocenjuješ, da bi bila cena?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je NevLado napisal:

Kok pa ocenjuješ, da bi bila cena?

 

 

Ne vem.. nisem niti razmisljal o tem :D  ... Na brzino sem pogledal na avto.net in bi bila pomoje za mojo cena nekje okoli 50K ... glede na to, da je z vsemi moznimi paketi, stresnim oknom in originalno vlecno kljuko ... 

 

Tole je cena taksne nove po zadnjem ceniku:

image.png

image.png

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 40 minutami je Hixxy napisal:

Če kdo išče sedana 

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19666044&display=Mazda Mazda6

 

skoraj vsa oprema (manjka samo hlajenje sedežov), 2.5 motor, 9k kilometrov

Da kupujem sedaj 6tko ga takoj kupim četudi je dinozaver.....😁 Ne delam veliko km in se ne bi sekiral za tistih 30%večjo porabo

  • Všeč 4
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kakšnih 30%. Še enkrat povem. Z normalno vožnjo, brez cincanja, je poraba 7l, če si bolj dinamičen voznik 8l, če ga pa še dodatno rad spucaš v sportu je pa 9-10l.

 

Ima pa ta mazda sumljivo nizko ceno.

Popravljeno od ignacij
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vprašaj jih, od kje je. Meni deluje, da je prišla iz USofA. Nima prednjih senzorjev, na notranji strani števca so milje?! Tisti dodaten grd knof/stikalo pa je verjetno dodelava za zadnjo luč za meglo ...

 

Bo @Janez007 poklical za VIN številko, pa pogledamo, na kateri dražbi se je prodala. 😃

Popravljeno od dvorjan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 42 minutami je ignacij napisal:

Pa kakšnih 30%. Še enkrat povem. Z normalno vožnjo, brez cincanja, je poraba 7l, če si bolj dinamičen voznik 8l, če ga pa še dodatno rad spucaš v sportu je pa 9-10l.

 

Ima pa ta mazda sumljivo nizko ceno.

Od 8 litrov do 6 litrov je kolk % :whatever:

Za sebe sem napisal X186 motor. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si me prisilil, da sem šel prov na Spritmonitor pogledat:

-M6, 2,5l motor, 300 uporabnikov, najmanjsa poraba 6,24l, povprečje 8,06

- CX30, 186x, 60 uporabnikov, najmanjsa poraba 5,97, povprečje 7,38l

 

Razlike je 9%, če upoštevamo še težo vozila + cca. 100kg v škodo M6 je poraba tam tam. Tako, da je dinozaver še kako živ.

Popravljeno od ignacij
  • Všeč 3
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje je Bini hotel napisati tole

 

image.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je sportman333 napisal:

Pa pri km verjetno eno 0 pozabili🤣

Ni nujno. Bolj (z)moti to, da niso napisali karamboliran in popravljen - ker "celega" se ne splača kupiti čez lužo, ni računice.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je ignacij napisal:

Si me prisilil, da sem šel prov na Spritmonitor pogledat:

-M6, 2,5l motor, 300 uporabnikov, najmanjsa poraba 6,24l, povprečje 8,06

- CX30, 186x, 60 uporabnikov, najmanjsa poraba 5,97, povprečje 7,38l

 

Razlike je 9%, če upoštevamo še težo vozila + cca. 100kg v škodo M6 je poraba tam tam. Tako, da je dinozaver še kako živ.

Me prav zanima kaj bi ti na tole odgovorili inženirji pri Mazdi na  Japonskem.... 🤔😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Če boste kaj govorili z njimi, mi povejte. Ker bi jim tudi jaz imel kaj za razložit...

 

Drugače pa - pogovarjate se o dveh različnih motorjih v dveh različnih vozilih. Eno je, koliko porabi sam motor (učinkovitost, izkoristek), drugo pa, koliko porabi vozilo (teža, zračni upor, kotalni upor pnevmatik, ...)

To je tako kot sem jaz primerjal staro in zgon... ... ... se pravi zvoženo Mazdo 5 s šestimi potniki in skoraj novega električnega Golfa s štirimi potniki. Le kdo je prišel ceneje skozi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 16 urami je sportman333 napisal:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19625095&display=Mazda Mazda3

 

je kdo iz tistih koncev in pozna tega uradnega prodajalca, predvidevam, da je to testno vozilo?

iz žlahte nekdo vozi bmw-ja na ta servis, so zadovoljni

 

jaz še nisem bil, se pa večkrat peljem tukaj mimo, ima vedno nekaj komadou autou na zalogi

aja koma tablce, pol je biu testni ja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Freak napisal:

 

 

Tole je pa kar dobra cena. Kakega jurja bi blo treba dat še nanjo, pa bi bila top B)

 

Izgleda kot da ga je vozil kakšen obrtnik za službene potrebe ... Sam bi si želel lepše ohranjen avto.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je Janez007 napisal:

 

Izgleda kot da ga je vozil kakšen obrtnik za službene potrebe ... Sam bi si želel lepše ohranjen avto.

 

Verjemi da kar ljudje kupujejo iz uvoza je verjetno slabše kvalitete, ampak samo pač dobr spucajo

 

Glede na to da je tudi po armaturki prašna, bi se blo za vprašat ja

 

63f1e7f8-c3ea-4781-9fee-2d679bc75429.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Shrek napisal:

Zakaj slabše kvalitete? 

Hotu sm povedat, da je večina avtomobilov, ki pridejo iz uvoza, še bolj svinjskih in zjahanih, ampak jih prodajalci ustrezno spucajo in ljudje sploh ne vedo kaj kupujejo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.