Skoči na vsebino

Zanimivi oglasi!

Ustvari kratki URL


ReDevil

Priporočeno sporočilo

dne 5. 7. 2024 ob 15:26 je Boss napisal:

 

Kaj mapa zdaj županković veze tuki. :nevem:

 

Ok bom bolj počasi razložil.

Model napiše Ljubljana, Srbija v oglas. Da mešaš Slovenijo in Srbijo je veliko manj verjetno, kot pa če zamenjaš Slovenijo s Slovaško. To je bil point pripombe.

 

Sem iskal en citat pa ga nisem našel. Mogoče ga najde pa kdo drug. V glavnem, Slobodan Milošević je izjavil:

- "Gde je Srbin tamo je Srbija!"

Kaj ima županković veze? Srb je. Torej je, po Miloševićevi definiciji, Ljubljana v Srbiji. In avtor tistega oglasa je, glede na zgoraj omenjeno, zapisal povsem pravilno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Se mi zdi precej visoka cena za ta avtomobilček IN skromno motorizacijo. Kakšno je vaše mnenje?

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19843656&display=Mazda MX-5

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Z M A J napisal:

Se mi zdi precej visoka cena za ta avtomobilček IN skromno motorizacijo. Kakšno je vaše mnenje?

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19843656&display=Mazda MX-5

Žal so šle vse cene stvari gor. Verjetno je tukaj tudi pomemben faktor zaloga, če se nekomu iz danes na jutri zalušta kako in kaj.

 

8.3 do 100? Bi imel kakšno sekundo manj :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Z M A J napisal:

Se mi zdi precej visoka cena za ta avtomobilček IN skromno motorizacijo. Kakšno je vaše mnenje?

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19843656&display=Mazda MX-5

 

Idiotska cena.

Mene sicer konji ne motijo, ker sem na približno podobni cifri, ampak ne za to ceno 🙄

Karkoli gledaš od ND, se trenutno najbolj splača G184, ker so jih nehali delat, bo cena samo rastla in je dokaj spodobna konjaža za 1T težak avto :)

 

pred 32 minutami je Freak napisal:

 

Okej, ma kje se mu streha sname? 🤣

Popravljeno od g.Wankel

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Z M A J napisal:

Se mi zdi precej visoka cena za ta avtomobilček IN skromno motorizacijo. Kakšno je vaše mnenje?

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19843656&display=Mazda MX-5

 

Hja, kakor se vzame.

 

Mi smo toliko dali za našega sedemsedežnega FucksWagna s štirikolesnim pogonom in enako močnim motorjem, ki je sicer dvolitrski trubo-dizel.

 

O ostalem pa zdaj ne bi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale barva mi izgleda obupno. Morda je v živo kaj lepša, ampak tole je .....

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19880956&display=Mazda Mazda3

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je Z M A J napisal:

Tale barva mi izgleda obupno. Morda je v živo kaj lepša, ampak tole je .....

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19880956&display=Mazda Mazda3

Je lepša v živo.... 👌😉

  • Všeč 2
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodajalec mi je poslal dokazila o servisih za Hondo crv, 2.0 bencin, letnik 2017, prevoženih 75.000 km. Se vam zdi primerno servisiran oz. bi kupili tako servisiran avto? Meni se zdi, da so bili servisni intervali malo predolgi, tudi na 2 leti in 20.000 km. 

IMG-032a172acc458c5f098f152047d4dd62-V.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je gregor2137 napisal:

Prodajalec mi je poslal dokazila o servisih za Hondo crv, 2.0 bencin, letnik 2017, prevoženih 75.000 km. Se vam zdi primerno servisiran oz. bi kupili tako servisiran avto? Meni se zdi, da so bili servisni intervali malo predolgi, tudi na 2 leti in 20.000 km. 

IMG-032a172acc458c5f098f152047d4dd62-V.jpg

Hmmm.

Večina uporabnikov vozil dela servise, kot zahteva proizvajalec in ne kod ima željo entuziast.

 

 Verjetno so ti intervali skladni?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je godlike napisal:

Hmmm.

Večina uporabnikov vozil dela servise, kot zahteva proizvajalec in ne kod ima željo entuziast.

 

 Verjetno so ti intervali skladni?

Mislim, da je predpisani interval 20.000 km oziroma 1 leto. Po prevoženih km so delani ok, po času pa ne. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar nekaj Mazd 2.0 in 2,5 bencinarjev sem videl, pri katerih so se servisi delali na okoli 25.000 km ... 

 

Sam ne bi imel zadržkov zaradi servisnih intervalov za nakup te Honde, sploh pa, ker ima zelo malo prevoženih km in tudi če je bilo olje že malo na meji, vse skupaj ni dolgo trajalo.

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Janez007 napisal:

Kar nekaj Mazd 2.0 in 2,5 bencinarjev sem videl, pri katerih so se servisi delali na okoli 25.000 km ... 

 

Sam ne bi imel zadržkov zaradi servisnih intervalov za nakup te Honde, sploh pa, ker ima zelo malo prevoženih km in tudi če je bilo olje že malo na meji, vse skupaj ni dolgo trajalo.

 

 

 

 

Kaj pa ostalo? Zračni filter je bil menjan samo enkrat po 5 letih oz. 52.000 km, zavorna tekočina sploh nikoli. Je to ok? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je gregor2137 napisal:

Kaj pa ostalo? Zračni filter je bil menjan samo enkrat po 5 letih oz. 52.000 km, zavorna tekočina sploh nikoli. Je to ok? 

OK, bi pa zavorno olje sedaj zamenjal ... zaradi starosti je izgubilo nekaj kakovosti, vendar to ni naredilo nobene škode (s časom se v olju nabere nekaj vlage, ki mu niža vrelišče .... ampak to je bolj pomembno za rally avtomobile). Včasih smo vozili po 10 let isto zavorno olje ... sam sem ga imel v Hondi Accord letnik 2008 vsaj 8 let, če ne celo 12 let oziroma 230.000 km.

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je godlike napisal:

Hmmm.

Večina uporabnikov vozil dela servise, kot zahteva proizvajalec in ne kod ima željo entuziast.

 

 Verjetno so ti intervali skladni?

 

Sej pravim, meni osebno ne, pa če sem entuziast ali ne - ena generalka je bila dovolj :)

 

Je pa kot je Janez rekel, pri tako majhnih kilometrih ne bo nobene panike.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PORTAL24.SI

Brez skrbi: To so avtomobilske znamke z najbolj zanesljivimi motorji ~ Portal24 Izpostavljeno

Najprej sem se nasmejal, ko sem videl na 5 mestu Ford 🫣😂🤣 v nadeljevanju pa zjokal, ker ni nikjer Mazde.... 🥴😉

Skupno vsem na prvih mestih pa je velika kubikatura motorjev, zato pa sedaj Mazda na polno dela na tem..... :bravo:

 

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Bini napisal:
PORTAL24.SI

Brez skrbi: To so avtomobilske znamke z najbolj zanesljivimi motorji ~ Portal24 Izpostavljeno

Najprej sem se nasmejal, ko sem videl na 5 mestu Ford 🫣😂🤣 v nadeljevanju pa zjokal, ker ni nikjer Mazde.... 🥴😉

Skupno vsem na prvih mestih pa je velika kubikatura motorjev, zato pa sedaj Mazda na pilno dela na tem..... :bravo:

 

 Tale Miha Kovač je pa samo v Google Translate vrgel ameriški članek. Ki nima veze z Evropo. 😃

 

In ja, kot ugotavlja @Bini, drži rek "there's no replacement for displacement".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.