Skoči na vsebino

Testi ostalih avtomobilov

Ustvari kratki URL


jures

Priporočeno sporočilo

pred 10 minutami je 50keda napisal:

 In to je dejansko to kar ti ki vstopaš rabiš vedet, ali bo šou okoli in ga počakaš ali ne. Ker to uprabljajo vsi, jim promet skozi krožne teče lepše kot pri nas, kjer večinoma ne veš v katero smer ima namen tisti ki se vozi proti tebi v krožnem brez kakršnegakoli žmigovca.

 

V kožišču s 5 kraki to pomeni, da se pelje okoli s prižganim žmigavcem, kje zavije ven pa veš po tem da ga ugasne. :bravo:

 

Meni se zdi da je neuporaba žmigavca vezana predvsem na ego.

Nekoč sem vozil za nekom iz naše firme (med sodelavci poznan po čudnem egu). Od Brnika do Mercator centra v Domžalah ni niti enkrat samkrat vklopil žmigavc. Takrat je imel še Outlanderja, potem je presedlal na avdije in BMWje ki so bolj primerni njegovemu egu. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Mraušk Mčk napisal:

 

V kožišču s 5 kraki to pomeni, da se pelje okoli s prižganim žmigavcem, kje zavije ven pa veš po tem da ga ugasne. :bravo:

 

5 kraki so ponavad malo večji, tam mi je vseeno kdo, (ne)da kakšen žmigovec, tam je več maneverskega prostora. Problem so mikro krožišča kot pravi @Slivka in predvsem tam mi je ta levi žmigovec deloval smiseln. 🤷‍♂️

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je 50keda napisal:

U bistvu ... tole z Italjani ni totalna bedarija. Letos ko sem se vozil pri njih, sem preučeval na poti, zakaj dafq dajejo lev žmigovec v krožnih in to ne zmeraj :D Po parih dneh mi je ratalo jasno: skozi krožnega se vozijo kot v normalnih križiščih, torej če bo dal levega bo zavil levo od smeri iz katere prihaja. In to je dejansko to kar ti ki vstopaš rabiš vedet, ali bo šou okoli in ga počakaš ali ne. Ker to uprabljajo vsi, jim promet skozi krožne teče lepše kot pri nas, kjer večinoma ne veš v katero smer ima namen tisti ki se vozi proti tebi v krožnem brez kakršnegakoli žmigovca.

 

Par let nazaj je kolega takole dobil skuter v avto. Skuter ga je kar v rondoju prehiteval po levi, in ker kolega ni dal levega žmigavca je skuter smatral, da gre v istem izhodu ven. Policajem je bilo itak vseeno, ker se jim ni dalo rihtat tolmača, angleško pa niso znali. Zavarovalnici je bilo pa malo manj vseeno :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bo narobe, če dam to povezavo sem?

WWW.AVTOMOBILIZEM.COM

Če ste se zadnje čase sprehajali po Mazdinih salonih ter se spraševali, zakaj za vraga imajo v njih parkirano Toyoto Yaris, se vam nikakor ni...

 

Vendarle gre za preznačkanega Yarisa. 😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tule pa je moje mnenje, da dobiš precej MALO avtomobila za precej VELIKO DENARJA. Predvidevam, da tale malčica ne bo ravno prodajna uspešnica.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.