Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek

Ustvari kratki URL


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

V?eraj kraljevska etapa zame; Soteska - ?rnivec - GG - Mozirje - Powzela :)

 

Vse super razen sede? (ja vem sem nesposoben in ga nisem zamenjal)

post-185-0-31780400-1579766012_thumb.jpg

post-185-0-70492200-1579766066_thumb.jpg

post-185-0-90847500-1579766100_thumb.jpg

post-185-0-52792100-1579766130_thumb.jpg

post-185-0-50987800-1579766149_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako si pa potem iz Powzele nazaj do Sutjeske pri?el?

Schurda zapeljal z GY 6-ko, pa je sledil se pohodniski mini vzpon na Stari grad nad Kamnikom ter Vagoncek, znamenita pleskavica zraven ceskega piva. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh, jaz sem ti pa ?e mislil ?estitat za izvedbo res dolge ture. :jezicek:

?e bi se moral ?e vra?ati (s trenutnim sede?em), bi verjetno iz ?martnega ob Dreti izbral prelaz Lipa, preko njega pri?el v ?pitali?, od tam le ?e vzpon na Kozjak in spuuust v dolino do Sutjeske. To bi ?e ?lo, samo potem bi hodil kot pokavsana goska ene par dni. sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bi se moral ?e vra?ati (s trenutnim sede?em), bi verjetno iz ?martnega ob Dreti izbral prelaz Lipa, preko njega pri?el v ?pitali?, od tam le ?e vzpon na Kozjak in spuuust v dolino do Sutjeske. To bi ?e ?lo, samo potem bi hodil kot pokavsana goska ene par dni. sramezljiv

Tudi na Lipo ti nebi bilo lahko,sem ?e parkrat vozil ampak z druge strani,potem pa je padlaipica v ?etari,njam,njam.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?etara legendarna (?reme?ki vrh mi je najljub?i pri njih) in zraven p?eni?no la?ko. B)

Meni pa kar ?ETARA in FLOSARKA pa tudi drugih se ne branim,?e me kak "Savinj?an"povabi na kako,pa seveda kako p...za zraven!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni pa kar ?ETARA in FLOSARKA pa tudi drugih se ne branim,?e me kak "Savinj?an"povabi na kako,pa seveda kako p...za zraven!

Zbira? tudi ?tampiljke, ko je vsaka 10-a zastonj?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zbira? tudi ?tampiljke, ko je vsaka 10-a zastonj?

Aha to je tista ki ti jo dajo savinj?ani. Zbiram ja,sem kake tri ?e dobil gratis,sedaj pa sem nekje na 7-8 tako da bo kmalu ?e ena gratis. Za 50tko ali 60tko dobi? dva ?iga tako da bo kmalu,pa dober tek ko bo? tam na jeda?i!

PS.In pija?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Prvi trije ?templi v knji?ici STKP. Iz knezaka na Ma?un, nato sviscaki in nato Velika milanja ter spust do Kne?aka.

 

Kilometrsko skromno, vi?incev malo nad jurja in zelo,zelo fajn klepet z doma?ini, ki so mi pomagali najti ?ig na Milanji ter z Rije?anom, s katerim sva se zaklepetala o Velebitu, U?ki in debilnosti slabih medsosedskih odnosov; dobri ljudje so , ravno tako kot slabi, povsod in vseh narodnosti...

post-9068-0-81793100-1581177735_thumb.jpg

post-9068-0-39942300-1581177765_thumb.jpg

post-9068-0-36820500-1581177786_thumb.jpg

post-9068-0-56145100-1581177818_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svi??aki so zame prelepi, pa potem obvezno ?e skok na Veliki Sne?nik, enega mojih najljub?ih gri?ev.  :wub:

 

@Bini, v?eraj sem v ?etari dopolnil 10, torej naslednja bo ....  :zvizga:  (mi je pa hecna cena za pico Flosarsko 32cm in Pepsi, v akciji, skupaj sem dal 6?), noro.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U, Svi??aki in Ma?un so zakon. Tam sem, ko sem bil majhen, veliko presmu?al in se nasankal. Tudi na Sne?niku sem pozimi velikokrat bil, ?eprav nisem Glih neki ljubitelj gora in gri?ev. :). Je pa bilo v osemdesetih tam tudi po 2 metra snega in ve?. Letos ga baje ni niti za vzorec.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

(mi je pa hecna cena za pico Flosarsko 32cm in Pepsi, v akciji, skupaj sem dal 6?), noro.

To je pa ?e skor tolk pocen kot v Mercatorju. Dobra cena res, a pa sama pica je tud dobra al jo re?uje samo nizka cena?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa ?e skor tolk pocen kot v Mercatorju. Dobra cena res, a pa sama pica je tud dobra al jo re?uje samo nizka cena?

Ena najbolj?ih (itaki kru?na pe?), ponavadi tam jem ?reme?ki vrh, ki je pa extra (mora? probat);

 

https://www.picerija-cetara.si/

 

P.S. za tiste pico-neljubce, imajo odli?ne kalamare in pa pleskavico s pomfrijem in prilogo (?efe je mesar in lahko uporabite ta podatek za referenco).  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svi??aki so zame prelepi, pa potem obvezno ?e skok na Veliki Sne?nik, enega mojih najljub?ih gri?ev. :wub:

 

@Bini, v?eraj sem v ?etari dopolnil 10, torej naslednja bo .... :zvizga: (mi je pa hecna cena za pico Flosarsko 32cm in Pepsi, v akciji, skupaj sem dal 6?), noro.

Zakon
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komaj ?akam da grem spet na njo!

Lahko bi se 1x tam sre?ali ob taveliki in ure?emo 60cm, ker na Powzeli sta 2 na?a Mazda?a (Schurda in Deeyan), pa verjetno je ?e kdo tam v bli?ini, da se sre?amo v Okonini.  :pepsi:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolega je kupil grevla.... Pa sva ?la malo naokoli ; jaz z 2leta starim trdakom za 800eur, 29col, ?irina gum 2,2, te?a 13kg. On z novim karbonskim grevlom za 3jurje, te?a 10kg.

 

Ko sva oba na specialki (moja 7,5kg, njegova 10kg), on na aluminijasti, jaz na karbonu, se zlahka odpeljem mimo; ob sinhroni vo?nji imam za 20utripov/min ni?ji pulz od njega... Ravno tako kot v mirovanju; mojih 40 in njegovih 60.

 

Po ravnem sem jaz danes jebal je?a, iz 20utripov manj od njega,sem pri?el na 10vec od njega... On imel rezervo,jaz na vrhnji meji cone udobja...

 

Skratka... Vidim da je grevel vsaj na cesti bli?je specialki , kot mtbju...

 

Test na terenu nama ni bil usojen,saj mu je ketno tako ?torasto zabrisali dol,da se je ujela med zobnik in gestel in je potrebno odstraniti gonilko... Pa je pri?el doma? taksi ponj....

 

Tako da sem potem solo nadaljeval preko Grosupljega, police , Obolnega, ?martna pri Litiji (kot vedno prijazni v kafi?u Tatjana v zavrstniku), skok na Jan?e preko ?tange po ?ig za knjigico STKP ter preko Besnice v Ljubljano.

 

?e je bilo v?eraj bolj lagodno kolesarjenje z veliko lovljenja sonca na terasi, je bil danes spet party mode .

 

?e bi bil le dan dalj?i... ?e dobro, da ni. Tako vsaj ni pogledov izpod ?ela doma...

 

Najdalj?a mtb vo?nja letos.

 

Ce kdo ne pozna Janc; priporo?am. Najvi?ji vrh lj ob?ine.

post-9068-0-04816000-1581270433_thumb.jpg

post-9068-0-62584600-1581270470_thumb.jpg

post-9068-0-05096800-1581270499_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

emm "on na karbonskem grevlu", "on na aluminijastem".. i iz confused

Do sedaj sva vozila in se primerjala: jaz na karbonski specialki in on na aluminijasti specialki.

 

Zdaj je kupil karbonskega grevla,katerega je danes vozil, jaz pa sem danes bil na aluminijastem gorcu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko bi se 1x tam sre?ali ob taveliki in ure?emo 60cm, ker na Powzeli sta 2 na?a Mazda?a (Schurda in Deeyan), pa verjetno je ?e kdo tam v bli?ini, da se sre?amo v Okonini.  :pepsi:

Ja res bi se lahko enkrat dobili ob kaki prilo?nosti. Za 4.bo ravno prav 60ka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je kdo iz Ko?evskega konca mu bo tole zelo poznano; Iz Ko?evja na Rajhenav, preko planine na Mirno goro (?udovit razgled) ter nazaj preko Ko?evja do ko?e pri jelenovem studencu. Zadnji punkt (jelenov studenec) ne postre?e z razgledi, je pa nek tak lep,domac,pristen filing tam... Priporocam magari za izlet na poti na morje.

 

Trije novi ?igi v knji?ici stkp.

post-9068-0-87704700-1581707725_thumb.jpg

post-9068-0-81959700-1581707743_thumb.jpg

post-9068-0-66175800-1581707759_thumb.jpg

post-9068-0-14951000-1581707776_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji punkt (jelenov studenec) ne postre?e z razgledi, je pa nek tak lep,domac,pristen filing tam... Priporocam magari za izlet na poti na morje.

Ko posledice globalnega segrevanja ?e niso bile tako o?itne kot danes, smo tja gor sredi poletja hodili trenirat ledno plezanje. Ledna jama v neposredni bli?ini je bil odli?en "?portni objekt" za trening. Zaradi globalnega segrevanja je ?el led u qu... Tako kot bo ?lo vse... 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.