Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Ampak tudi tistile zmazek na cesti je bila nekoč kača, sem pogledal od blizu. Zverina, verjetno kakšen gož, ful dolžine.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dolgem času "brcanja" po okoliških hribih, je včeraj prav pasala sprememba. Tura s štartom iz glavne ceste, par km iz Železne Kaple. S kolesom do koče in peš na Ojstrc oz. Hochobir. Morm pohvalit sina, ki je res neutruden. Med počitnicami je plan s kolesom prevoziti cesto na Großglockner ;).

 

DSC_0028_32.JPG

DSC_0038_28.JPG

DSC_0043_27.JPG

DSC_0046_28.JPG

Screenshot_20240610-082917.png

DSC_0058_19.JPG

Popravljeno od samuel
  • Všeč 4
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 28 minutami je samuel napisal:

Med počitnicami je plan s kolesom prevoziti cesto na Großglockner ;).

 

Na 3800 je že kar redek zrak.

 

 

Čeprav v letih, ko mi zobje že sami izpadajo, sem danes nabavil čelado z zaščito zobovja. 

WWW.BELLHELMETS.COM

The Super Air R MIPS's advanced design and safety features can help enhance performance and fun during your ride. Shop Bell...

 

 

Popravljeno od Mraušk Mčk

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 27 minutami je Bini napisal:

Ne pelješ do te nv.....😊

Tam smo od zadnje koče, kar lepo v ledeniški navezi, plezali, nekje nad višino 3500 se začne PRAVA AKCIJA. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je samuel napisal:

Za začetek bo dovolj Edelweiß-Spitze (2571m), s "podna" se bo pa že nabral neki višincev :).

Točno tako👍😉

pred 54 minutami je Mraušk Mčk napisal:

 

Kako da ne. Še penzionisti imajo izlete z avtobusom na Grossglockner.

Pojdi pogledat, da boš videl kam hodijo pezjonisti.... 🤣

Al pa @Nejc1986 vprašaj, on je že s kolesom bil... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.AUSTRIA.INFO

Poleg številnih izjemnih razglednih nahajajo številne razstave hkrati pa nudi cesta izhodišče za nepozabno doživetje narave.

 

image.png

 

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Bini napisal:

Pojdi pogledat, da boš videl kam hodijo pezjonisti.... 🤣

 

Mi fali še ene par let do penzije. Takrat grem pogledat.:P

 

Se nisem mogel zadržat, od nekdaj se mi je smešno zdelo ko so ljudje razlagali, da so bili na Grossglocknerju, v resnici so se pa samo zapeljali do garažne hiše.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 urami je Bini napisal:

Kaj ti je vreme nagajalo.... :whatever:

Ja mal pa res:) na vrhu so švigale strele ,tako da sem se na tej točki raje obrnil in šel v dolino 😂

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Nejc1986 napisal:

Ja mal pa res:) na vrhu so švigale strele ,tako da sem se na tej točki raje obrnil in šel v dolino 😂

 

Je včasih pametneje obrniti.

 

V primeru strel bi bilo mene strah. Za moje kolo, ker je električen. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Mraušk Mčk napisal:

V primeru strel bi bilo mene strah. Za moje kolo, ker je električen. 

 

Maš takoj polno baterijo na max in pol letiš k strela z njim.

  • Všeč 1
  • Haha 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povsem neuporabna zadeva. 

 

Če je kdo že kdaj vozil e kolo na zelo zahtevnih terenih ki zahtevajo pravo doziranje navora, ve, da je doziranje navora s pedali (princip e koles) hudo zajebano (nemogoče)že, če imaš na turbo (85Nm)

Mclaren bi bil uporaben, če bi se "gas" dajal z ročko na krmilu, tako kot pri motorjih.

 

Mimogrede, velik del pogonov uporablja motorje blizi 1000 W nazivne, omejenih na 250W. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Mraušk Mčk napisal:

Povsem neuporabna zadeva. 

 

Če je kdo že kdaj vozil e kolo na zelo zahtevnih terenih ki zahtevajo pravo doziranje navora, ve, da je doziranje navora s pedali (princip e koles) hudo zajebano (nemogoče)že, če imaš na turbo (85Nm)

Mclaren bi bil uporaben, če bi se "gas" dajal z ročko na krmilu, tako kot pri motorjih.

 

Mimogrede, velik del pogonov uporablja motorje blizi 1000 W nazivne, omejenih na 250W. 

 

Tako kot praviš... bohnedej v kakšni strmini, ko recimo hočeš iz mesta štartat, met kaj več kot najnižjo pomoč (ECO pri mojem). Vse ostalo te hoče dobesedno v prvi graben skipat. In tko kot praviš, še vedno je najbolj s prestavami dozirat, moč motorja pa le glede na teren prilagajat. Tako, da ja, če želiš še vedno šunke bildat, je najboljš met na ECO najnižji moči in v vse ostale klance pa zgolj naslednja nastavitev po moči TOUR. Nastavitvi EMTB in TURBO pa sta za moje pojme nepotrebni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Boss napisal:

 

Tako kot praviš... bohnedej v kakšni strmini, ko recimo hočeš iz mesta štartat, met kaj več kot najnižjo pomoč (ECO pri mojem). Vse ostalo te hoče dobesedno v prvi graben skipat. In tko kot praviš, še vedno je najbolj s prestavami dozirat, moč motorja pa le glede na teren prilagajat. Tako, da ja, če želiš še vedno šunke bildat, je najboljš met na ECO najnižji moči in v vse ostale klance pa zgolj naslednja nastavitev po moči TOUR. Nastavitvi EMTB in TURBO pa sta za moje pojme nepotrebni.

tist mcdrek je en jajc. Oprema je podn od podna za ta dnar.

Kar se tiče boschovih motorjev sm js s svojem zelo zadovoljen. S turbo nism mel težav ko sem testiral. res da sem se do sedaj večino na tour+ fural, razen na sred podmeje sem dal na emtb mode, pa je šlo čist lepo, nobenga filininga da bi bajk ponoru al pa kaj. turbo je bol mišlejn za kako vožnjo v strimino čez korenine in večje kamne al pa kjer res potrebuješ mal več moči da prideš čez kake ovire. je pa treba po pamet ker ma nekaj ''overdriva''.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je TBA napisal:

turbo je bol mišlejn za kako vožnjo v strimino čez korenine in večje kamne al pa kjer res potrebuješ mal več moči da prideš čez kake ovire. 

 

Ravno s "turotom" v hudi strmini ne prideš čez korenine in večje kamne. Še "mtb" zna bit problem. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DeSUS mopedisti čedalje bolj prevladujete v tej temi. A sploh še kdo goni klasičnega Poganjalca, matrwola? :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse (in še več) kar sedaj zvozim z e-biciklom, sem že zvozil z analognim. Nimam nobene slabe vesti. Takoj zamenjam svoj precej € drag e-bicikel za analognega, lahko tudi cenenega, če mi nekdo zraven podari delujoče kolke in kolena.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.