Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Boss napisal:

 

Pa sej zato, ker tam ni nobenega prometa. Zgolj tistih 50 metrov, ko greš čez mejo in Dragonjo pol pa pri Jorasu dol zaviješ in ob Dragonji, do odcepa, kjer te po stari trasi železnice pelje na vrh. Naklon je maksimalno 5%, ker je bilo tolk dovoljeno za železnico, tako da gre lepo tudi z navadnim biciklom. Vmes imaš razgledno točko, kjer vidiš vse Soline in Slo obalo do Pirana.

 

image.png


Hvala za info… sva šla danes… do une razgledne točke… Jaz sem šel še ene 2 km naprej… pa se pot kar vleče… Marinka je imela pa dovolj… se kar “hinavsko” dviga ta pot… in z e-bikom sploh ne čutiš… je dovolj prva stopnja Eco… z navadnim pa se čuti ;) 


IMG_2618_Original.jpeg

 

IMG_2615_Original.jpeg

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sedaj končno uspel zmontirat in naložit videoposnetke kolesarjenja po slovenski obali od prejšnjega tedna ...  :P 

 

 

 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.