Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek

Ustvari kratki URL


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

pred 10 minutami je Z M A J napisal:

Meni se zdi bolj logično ob spustu navzdol po klancu, čimbolj spustiti sedež in potem sedeti na njem, s tem imaš nižje težišče in bolj nazaj? (ni nisem kmet in nisem s hribou doma, hehe). :)

potopna je namenjena ravno temu da sedež spustiš in imaš večji obseg gibanja na kolesu, s tem prestavljaš težišče. Če samo spustiš sedež imaš težišče nižje ampak je bolj spredaj (geometrija kolesa) :) 

 

null

image.png

Popravljeno od TBA
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je TBA napisal:

si mogoče razmišlju da bi si potopno montiral? js se še po asfaltu navdol stoje peljem, mi je nekak bol ziher če morm na hit spredno bremzo stisnt.

 

XC tekmovalci vozijo z normalno višino zicev navzdol po terenih, kjer bi jaz (pa še marsikdo) s potopno šel peš dol.

 

Predvsem po zahtevnem terenu je spuščen zic zakon, ne škodi pa niti po asfaltu. 

 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Tilen5 napisal:

Jaz bi moral tudi mojega, po zadnji furi po Nanosu je praktično bel od praha...

mene mal umazanije ne mot. bolj me skrbi pogonski sklop in sem se zard tega odloču prat, k so bli zobniki in veriga še kr pošteno usran :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hlače za kolo doma, fajn so mi v Kopru v trgovini a2u svetovali in sem zelo zadovoljen,..na kolesu pa še nisem stestiral ker pada, ampak občutek ko jih nosiš je pa fenomenalen,..aja pa še rokavičke sem vzel

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 urami je SpEkTr napisal:

Katere hlače pa si vzel?

GOBIK.COM

ABSOLUTE 6.0. Bib Shorts. For cycling. One of our most iconic garments, used by cyclists of all disciplines and levels thanks to its...

 

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, po moje je najbolje, da kar povem... Kolesarka med Bertoki in Škofijami, kot del Parenzane. Super za vozit v Sloveniji, v Italiji pa žal čisti poden. Sem hotel do Trsta pa me je minilo in sem raje mal po obali skozi Milje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.