Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek

Ustvari kratki URL


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Ja, jaz sem takrat ko sem kupil to prvo čelato uzel "one size" pa je kot da bi imel kanto na glavi(prevelika, pri DH mal opleta, kljub temu da stisnem), gledam pa "Axion race". Mogoče se zapeljem do LJ pomerit, pa kupim kje kamor bo akcija.

 

285_e57e2c3fe9-pc10743-8347-1-big.webp

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Tilen5 napisal:

Jutri je plan 90km pa cca 1200višincev, štart bo zjutraj, rečmo da em ne skuha ;D

Dans bo kr. Vceraj sem dobu kolo nazaj iz rednega servisa, zdele pa eno kratko v hrib da ga mal sprobam

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem danes mal preizkušal kako se počutijo vozniki EV-jev, ko gre baterija proti nuli. Po domače povedano sem se mal zakalkuliral tako, da je e-bike ostal brez džusa cca 5km pred domom. Sicer sta bila samo dva manjša klanca, ampak, kako zajeban rata e-bike, ko je brez pomoči. Sem končno ugotovil čemu služita tista dva največja zobnika. 😆

 

Je pa zanimivo in sem pričakoval vsaj nekoliko rezerve, ko zgine zadnji kvadratek, ki označuje polnost. Nič sam zgine in motor prekine delovanje pol si pa sam še na šunke. Po ravnem ni problema, ampak vsak klanček pa se oreng pozna.

 

image.png

Drugač pa sem z enim polnjenjem naredil tri turce v skupni dolžini 140km, kar se mi zdi za 700Wh baterijo res dober podatek. Je pa seveda res tudi to, da kljub temu, da je e-bike, poganjam kar pošteno in se dostikrat vozim z višjo hitrostjo od 25km/h, kjer motor ne pomaga več in seveda ne troši takrat nič.

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Super 🤗👌, naprej od SG pa nisi zmogel.... 😁🥵

Kaj? 

 

Prišel sem do bližine Dravograda, kjer je odnesli nek most in narejen obvoz, kolesarske steze pa nisem več vid kje gre.

 

Nazaj grede sem mislil še na Rahtel, a naj bo nekaj za naslednjič, ko bom šel z boljšim kolesom, ne Osličkom. :)

 

Finale s kopanjem v Velenjcu pa je idila.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebo pas...hmal sem crko čuj.

 

Rebernice, Eko koča, Vojkova koča na Nanosu, do Abrama pojest kosilo in pol še dva lokalna vzpona. Zdej pa zaslužena piva 🍻

 

 

image.pngimage.png

20240816_102300.jpg 20240816_115729.jpg 20240816_125343.jpg

 

 

 

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z Osličkom danes odpeljal Solčavsko panoramsko cesto; Solčava izhodišče, v smeri Podolševe. Luštna rekreacija. :)

IMG_20240820_135847.jpg

IMG_20240820_140933.jpg

IMG_20240820_141140.jpg

IMG_20240820_141153.jpg

IMG_20240820_141949.jpg

  • Všeč 5
  • Ljubim 1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 minutami je Z M A J napisal:

Z Osličkom danes odpeljal Solčavsko panoramsko cesto; Solčava izhodišče, v smeri Podolševe. Luštna rekreacija. :)

IMG_20240820_135847.jpg

IMG_20240820_140933.jpg

IMG_20240820_141140.jpg

IMG_20240820_141153.jpg

IMG_20240820_141949.jpg

Po poteh Mazdašev si šel, bravo... 👍😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Po poteh Mazdašev si šel, bravo... 👍😉

Ne vem sicer po čigavih poteh sem šel, saj sem tam vsakoletno večkrat, vendar tokrat prvič na pedalni pogon. Kdor zmore poganjat v klanec, mu tole res priporočam, morda celo v obratni smeri ter obenem še na Pavličevo sedlo, ki je zgolj nadaljnjih 3km, od tega odcepa, ko se gre iznad Logarske doline, v smeri Panoramske ceste.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Z M A J napisal:

Ne vem sicer po čigavih poteh sem šel, saj sem tam vsakoletno večkrat, vendar tokrat prvič na pedalni pogon. Kdor zmore poganjat v klanec, mu tole res priporočam, morda celo v obratni smeri ter obenem še na Pavličevo sedlo, ki je zgolj nadaljnjih 3km, od tega odcepa, ko se gre iznad Logarske doline, v smeri Panoramske ceste.

A si že pozabil, da smo 2leti nazaj šli Mazdaši po tej cesti? 

Kaj nisi šel naprej v Matkov kot, tam je sicer makedam a čisto neprometna cesta.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je Z M A J napisal:

Z Osličkom danes odpeljal Solčavsko panoramsko cesto; Solčava izhodišče, v smeri Podolševe. Luštna rekreacija. :)

 

Bravo! Kolesaril tam okrog pred dobrimi 9 leti.

image.png

 

Pa še ena izpred 4 let iz Solčave.

image.png

Popravljeno od etcho
  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker sem se v soboto zvrnil s kolesom/zjebu menjalnik in je kolo na servisu sem rekel, da po 3000km zamenjam še gume,.. padle so vittoria mezcal bež stene... da bom fukiš 🙃

INT.VITTORIA.COM

Fast rolling, aggressive cornering, and a lightweight construction – this is the tire for XC courses that mix hardpack with root lattices and the...

 

Popravljeno od Tilen5
  • Všeč 1
  • Haha 2
  • Začuden 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.