Skoči na vsebino

Kolesarjenje in tek

Ustvari kratki URL


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

pred 3 urami je Tilen5 napisal:

Pa jih imam...premium🤣

 

 20240828_135026.jpg

 

pred 4 minutami je TBA napisal:

Lepo. Kaj si mel pa prej?

 

Se fotke mojga z eno "malo" nadgradnjo. (Premze in diski)

 

 

20240822_104634.jpg

20240822_104637.jpg

Fanta, tok dnarja za bicikelj, potem pa zmanjka za odsevnike v kolesu, odsevnike za sedežem in na balanci, zvonec, etc

 

Ejejejej 

  • Haha 4
  • Začuden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej nism u cirkusu da si bom use to fliku gor 😂😂

 

@TBA kolo je isto, gume sm pa prej mel SCHWALBE al nevem kako se napiše,..pač kar je prišlo original gor

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

 

Fanta, tok dnarja za bicikelj, potem pa zmanjka za odsevnike v kolesu, odsevnike za sedežem in na balanci, zvonec, etc

 

Ejejejej 

 

To je sam dodatna teža 😕

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je NevLado napisal:

 

Fanta, tok dnarja za bicikelj, potem pa zmanjka za odsevnike v kolesu, odsevnike za sedežem in na balanci, zvonec, etc

 

Ejejejej 

odsevniki??? 

za večerne fure imam spredaj na balanci en reflektor (do 3400 lm), zadaj pa lučko s senzorjem če zaviram. če bo pa sila in grem v gošo pa še na čelado en mini reflektor montiram do 3400 lm moči. pa to ni en kitajsko sranje. na balanci imam od Gloworm luč za čelado pa od ledlanser ;) 

pred 2 minutama je Tilen5 napisal:

Pa svetu se bom kot za maškare,..najbolš, da si še ledice underglow nrdim haha

 kolega ko se je šou mal furat. so pa kletvice v videu

 

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes po več mesecih, končno menjal zadnji plašč na Fuji biciklu in navdušenje kako se pelje napram Osličku, s katerim haram po različnih terenih že celo poletje. :)

Michelin Protex max sem dal gor. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne vem a naj napišem v jamralnik al sem.

 

Na barju sem se izgubil in nekje zalutal, ter se nato cca 200m prebijal skozi koruzu, ker je frajer od kmeta koruzo po poti zasadu. V glavnem 200m, kot v džungli (sam mačeto bi še rabil) in za vraga kolk je teh 200m neskončno dolgih. In vse to se je dogajalo mal pred pol deveto uro, ko je bilo že kar lepo temno.

 

Bilo je rahlo neprijetno, pol sem po naključju nekje sred ničesar našel nov kolesarski most čez Ljubljanico, ki povezuje Črno Vas z Vičom, ampak cesto do tja so nadebudni lastniki omejili z rampami in prepovedali promet vsem. Ma da ti pamet stane.

 

null

 

Tko, da ja, bilo je zabavno in domov sem uspel priti malo pred 22 uro. Bi ponovil? V taki obliki s koruzo, ne. 🤣

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Boss napisal:

Sej ne vem a naj napišem v jamralnik al sem.

 

Na barju sem se izgubil in nekje zalutal, ter se nato cca 200m prebijal skozi koruzu, ker je frajer od kmeta koruzo po poti zasadu. V glavnem 200m, kot v džungli (sam mačeto bi še rabil) in za vraga kolk je teh 200m neskončno dolgih. In vse to se je dogajalo mal pred pol deveto uro, ko je bilo že kar lepo temno.

 

Bilo je rahlo neprijetno, pol sem po naključju nekje sred ničesar našel nov kolesarski most čez Ljubljanico, ki povezuje Črno Vas z Vičom, ampak cesto do tja so nadebudni lastniki omejili z rampami in prepovedali promet vsem. Ma da ti pamet stane.

 

null

 

Tko, da ja, bilo je zabavno in domov sem uspel priti malo pred 22 uro. Bi ponovil? V taki obliki s koruzo, ne. 🤣

 

Škoda nisi donfilipe kontaktiru on ma te mačete pa zemljevid za koruzo k nutrije lovi po tem območju

  • Všeč 1
  • Haha 3

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Boss napisal:

Sej ne vem a naj napišem v jamralnik al sem.

 

Na barju sem se izgubil in nekje zalutal, ter se nato cca 200m prebijal skozi koruzu, ker je frajer od kmeta koruzo po poti zasadu. V glavnem 200m, kot v džungli (sam mačeto bi še rabil) in za vraga kolk je teh 200m neskončno dolgih. In vse to se je dogajalo mal pred pol deveto uro, ko je bilo že kar lepo temno.

 

Bilo je rahlo neprijetno, pol sem po naključju nekje sred ničesar našel nov kolesarski most čez Ljubljanico, ki povezuje Črno Vas z Vičom, ampak cesto do tja so nadebudni lastniki omejili z rampami in prepovedali promet vsem. Ma da ti pamet stane.

 

null

 

Tko, da ja, bilo je zabavno in domov sem uspel priti malo pred 22 uro. Bi ponovil? V taki obliki s koruzo, ne. 🤣

 

Važ, da si bil do policijske ure doma.... 😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Bini napisal:

Važ, da si bil do policijske ure doma.... 😁

 

To pa ni lepo, da svoji ženi rečeš, da je "policijska ura". 😜

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolesarji, koliko pridobiš če daš na MTB, ki ga voziš 80/20 na asfaltu če daš kombiniran plašč, ki ima bolj cestni profil po sredini? Ne mislim na dnarju ampak feeling v vožnji? Sem omenil da sva bila v FRA alpah, in tam je asfald do konca požrl MTB gume, ampak v dveh dneh nora razlika, gor grabijo (pa nisem lahek plus torbice :) ) dol pa pičiš in si hitro na nivoju motorja, tud glede nagiba....verjetno 80nM el dodtka tudi naredi svoje (MTB predelan, baterija na okvirju ne na prtljazniku)

 

Bi mi bilo žal če dam cestne, pa tudi zavijem na makadam?

 

Popravljeno od jures

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 29. 8. 2024 ob 11:37 je jures napisal:

Kolesarji, koliko pridobiš če daš na MTB, ki ga voziš 80/20 na asfaltu če daš kombiniran plašč, ki ima bolj cestni profil po sredini? Ne mislim na dnarju ampak feeling v vožnji? Sem omenil da sva bila v FRA alpah, in tam je asfald do konca požrl MTB gume, ampak v dveh dneh nora razlika, gor grabijo (pa nisem lahek plus torbice :) ) dol pa pičiš in si hitro na nivoju motorja, tud glede nagiba....verjetno 80nM el dodtka tudi naredi svoje (MTB predelan, baterija na okvirju ne na prtljazniku)

 

Bi mi bilo žal če dam cestne, pa tudi zavijem na makadam?

 

Se pozna ja, pac odvisno katere gume si mel zdaj. To bi bil pomemben podatek. In pa dimenzija

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je TBA napisal:

Se pozna ja, pac odvisno katere gume si mel zdaj. To bi bil pomemben podatek. In pa dimenzija

 

 

 

29x2.1 Impact Smartpac

 

https://www.duffcycles.com/smartpac.html

Dejansko stanje

20240824_102649.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te ko je dal meni delujejo na ta princip na asvaltu voziš po centru in tam je profil tako postavlje,n da ne čutiš, da sploh maš makadam gume in pičiš. Model gume je vittoria mezcal XCR.

 

INT.VITTORIA.COM

Fast rolling, aggressive cornering, and a lightweight construction – this is the tire...

 

Maš pa še ene bolj gladke

 

INT.VITTORIA.COM

In the fastest conditions, on the smoothest dry hardpack, no tire flies like the Terreno XC Race. The...

 

Nekateri radi stavijo zadaj še bolj grobo gumo/pmakadam naravnano, jaz sem prej imel tako. Sedaj sem dal na obe osi hitrejšo isto gumo in se orng pozna.

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako misliš ne najdeš 29"? 

 

Aja ta specifičen model?

 

https://www.den.si/izdelek/vittoria-plasc-terreno-g2-0-29x225-xcr-retro-120tpi/

 

WWW.CULT.SI

 

 

 

Komercialni opis Terreno je zelo zmogljiv srednje gladek plašč, ki bo najbolj blestel na hitrih XC progah. Po sredini je malo profila za čim...

 

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Tilen5 napisal:

Evo pa še pol cene majn :D

O pa res, zgleda da so dobil, sem bil tam namrec. Thx

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 30. 8. 2024 ob 15:03 je jures napisal:

29x2.1 Impact Smartpac

 

https://www.duffcycles.com/smartpac.html

Dejansko stanje

20240824_102649.jpg

 

Tole niso kramparce za v blato, po profilu sodeč so za tršo podlago.

 

Meni gredo Vittoria E-brazzo z moravškega planinskega doma dol 80km/h, če bi pa šel z drugim biciklom kjer imam Maxisove Minjonke DHF, bi šlo težko čez 60, oboje širine 2,6.

  • Všeč 2
  • Začuden 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Mraušk Mčk napisal:

 

Tole niso kramparce za v blato, po profilu sodeč so za tršo podlago.

 

Meni gredo Vittoria E-brazzo z moravškega planinskega doma dol 80km/h, če bi pa šel z drugim biciklom kjer imam Maxisove Minjonke DHF, bi šlo težko čez 60, oboje širine 2,6.

Barzo?

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je Mraušk Mčk napisal:

 

Tole niso kramparce za v blato, po profilu sodeč so za tršo podlago.

 

Meni gredo Vittoria E-brazzo z moravškega planinskega doma dol 80km/h, če bi pa šel z drugim biciklom kjer imam Maxisove Minjonke DHF, bi šlo težko čez 60, oboje širine 2,6.

s trenutnim bajkom po asfaltu 29'' 2.6 širine DHF/DHR2 kombo več k 65 km/h še nisem šel.

 

prejšni analogni 29'' 2.5/2.35 širine, high roller2/agressor kombo je šlo čez 71 km/h 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.