Skoči na vsebino

rde?a lu?ka za motor

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

res je...vse dogovorjeno :) 

 

Jaz nebi prav ni? kompliciral. Zdaj se zmeni, da ti ?e redni servis naredijo in to je to.


ni padla gostota, prekora?ili ste servis za 10 dni  in se je v?gala lu?ka za olje . tako imajo ta novi kombiji -ista finta

 

O kak?nem prekora?enju servisa vi pi?ete? Niso bili kilometri prekora?eni in tudi 1 leto ni od servisa...tak da :) 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A niste napisali da je bil zadnji servis 23.11.2016 - 1 leto je ?e naokoli

 

 

To sem tudi jaz opazil... vendar se mi je zdelo, da ve za to, da je servis potreben na vsakih 20.000 km li 12 mesecev... kar prej pride ... In mozno je res, da se je zato prizgala lucka, ker je prekoracen eden od pogojev ... 

 

Jaz bi vsekakor najprej poklical na servis... pa naj potem povedo, kaj in kako ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.