Skoči na vsebino

Mazda 6, 2.0 benz, 2010

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni.

 

Najprej se opravi?ujem, ?e je ta tema ?e kje odprta, ampak nisem zasledil podobne te?ave, ko jo ima moja Mazda.

 

Pojavili so se mi zvoki med vo?njo, ko ga imam v prestavi in dr?im plin (gas), zvok je kot rahel TRRRRRRRR, ki prihaja iz motorja oz. podvozja. Ko ga dam v "ler", gas pa spustim, ta zvok utihne in avto te?e normalno, kot da ni ni?

 

Peljal sem ga k Selmarju v Celje, kjer mi je rekel mehanik, da je fu? menjalnik. Da sklopka ?e niti ni tako trda, da bi bila pokvarjena.

 

Sem pa sam opazil, da prestave res gredo nekako trdo, ?e menjam hitro, ?e menjam po?asi, gre norma?no, ampak kot sem bral, je to nekako normalno pri Mazdah.

 

Mogo?e kdo kak?no idejo, kaj bi lahko bilo, in posledi?no, ?e je res menjalnik fu?, se da menjalnike obnavljati (menda v Lescah delajo - menjalniki.si).

 

Najlep?a hvala za odgovore.

 

Lep pozdrav

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pelko naj ti najprej pogleda in postavi diagnozo, da te kdo slu?ajno ne oguli in zamenja kar sploh ni potrebno menjave. Ima? vse sorte mojstre in potem se pregovarjaj z njimi.  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Isti motor letnik 2009,

Srauf ki drzi menjalnik je bil skoraj odvit... Smo ga nasraufali kako treba on je mir forever after.

Poglej ce so vsi sraufi (na nosilcu menjalnika prjtrjeni kako treba)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.