Skoči na vsebino

Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)

Ustvari kratki URL


sylver

Priporočeno sporočilo

pred 8 minutami je NevLado napisal:

@Janez007 ti bo svojga prodau za male pare

Ja res, vsake toliko časa se spomnim, da mi ležita 2 v avtu, nekajkrat smo ju uporabili, potem pa sem se naveličal na telefonu preklapljati - namreč ta škatlica si fino zapomni zadnji telefon in če se voznik zamenja, je potrebno nastaviti novega ... 

 

Drugače je pa meni delalo vse super, žena pa je čez čas ugotovila, da ji je občasno nagajala telefonska povezava ... ona je slišala sogovornika, na drugi strani pa je menda sogovorniku pogovor prekinjal zvok  ... Apple ...

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 11 minutami je SpEkTr napisal:

Ja, sestra rabi za cx30, piši na zs pa se zmenimo.

 

Ne prodajam, ga pa prodam, če si ga kdo res želi, za 20€. :) 

 

Zadnjič me je nekdo tukaj, ki sem mu prijazno razložil delovanje, na koncu še kritiziral (ker mu ga nisem želel prodati za 15€). Ne dam ga za 15, ker ga načeloma ne prodajam. Če bi ga želel prodati, je druga pesem.

 

image.png

 

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je SpEkTr napisal:

A za wireless aa je kdo že probal to varianto?

9f6ca46b315a7ea607eac94a38644043.jpg

 

Jaz imam nekaj podobnega za iPhone. Uporabljam dnevno za Google Maps in Spotify in deluje ok, me je Maps že parkrat rešil zastojev. Se mi ja pa že zgodilo, da se iPhone ni povezal, pa nisem raziskoval razloga.

https://www.aliexpress.com/item/3256807108088448.html?pdp_npi=4%40dis!USD!US %2499.80!US %2419.96!!!99.80!19.96!%40211b653717247890398522468e180d!12000040095292266!sh01!US!0!X

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.