Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Koncesija ni privat.   Koncesija je privatni zdravnik, ki ga plača zavarovalnica. Če bi imela privat, bi lahko prišel brez zdravstvene kartice in za pregled dal keš na pult.
    • Zakaj pa bi bile, saj je to že leta preverjen sistem ogrevanja in hlajenja pri zmernem tipu podnebja.... 👍So pa prednosti in slabosti enega ali drugega sistema. Kakor komu kaj bolj odgovarja..... 
    • Se strinjam. To pa so mehki načini prisile.   Tudi sam imam vsakokrat večjo težavo kaj kupit. Pri i20n, je bil maximalni čakalni rok 12 mesecev. Sedaj je ukinjega, tvojo "čudo" še vsaj proizvajajo.
    • Moj Megane 1,5 dci je bil tetnik 2008 in je bil letos spomladi prodan z 240.000 km. Na začetku jih je delal več, zadnja leta pa do max. 10.000 km letno, on-off do trgovine, vrtca in nazaj, pa včasih kakšna daljša fura. Vsi so mi govorili, da bo crknil. Delal je kot ura še ob prodaji, če ga bo novi lastnik uničil ti pa ne znam povedati... Se pa strinjam, da ima dizel svoj namen. Zato imam pa zdaj bencinarja. Ko se bojo štromarji še malo izjasnili, kaj hočejo, pa mogoče štrom, za teh 10 let bo pa Mazda 6.
    • Res je kar praviš, sem videl nekaj azijcev a ti niso sprejemali naročil in kasirali ampak prijazno stregli in olikano pozdravljali v slovenščini z razliko od enih iz juga..... 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.