10 let nazaj so mi na hondinem servisu za 1/2 minute dela želeli zaračunati 50€....
Težko sodim, ampak take osnovni servise računajo cca 1% cene novega avta. Zanimivo je, da za servise starih avtov objavljajo popuste ... a ni menjava olja pri mlajšem še bolj čista kot pri starem, vse ostalo enako?
Na računu ni podpisan vajenec, ampak odgovorna osrba servisa.
Kapitalizem.
In potem bi svizec zavil čokolado. 😉
Koliko je po tvojem, "strokovnem" mnenju, vredne tiste pol ure dela, ki ga za menjavo olja opravi vajenec?
Realno.
Manj, a še vedno vsaj 100€ preveč.
"Če pa imate obratno težavo, da prepogosto ostaja prazen, ga napolnite vsaj z nekaj steklenicami izbrane pijače, saj bodo hladilniku pomagale ohranjati nizko temperaturo."
Mojo najdražjo moram kar naprej prepričevat, da je pivo v hladilniku življenjskega pomena za pravilno delovanje naprave.
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.