Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Ja-to je pa lepo👍...ni k "ringelšpil"😄   ...ne vem,a je Slivka tud v tej temi...on hitro z lopato...tako,da si pol čist🤪   Jaz sem z Supernova P2 650W zelo zadovoljen👍...v Family-PCju dela od leta 2017 BP...ne 24/7,a kar pogosto...čez vikende pa ziher nonstop. Osnova je SuperFlower👍...pohvaliti moram celo ventilator...ni najboljši,a ima k sreči krogljično ležajenje,kar je bolje za varnost,k ne "škripne"kar naenkrat,ampak začne že prej oglašati...drsni pa sam neha in "kliči gasilce"   Druače pa si mogoče pogruntal,da prisegam na Seasonic...vprašanje,če bodo še kdaj naredili tako serijo kot je X-serija (jaz imam v HTPCju X-650😍)...kvaliteta res vsepovsod+San Ace ventilator...to,tudi rabljeno-če dobiš za mali cvenk...samo ne boš dobil😕
    • jaz imam tudi isti ram g.skill trident z
    • Top GPU pa evga itq top firma. Rami so pa tridentz? Imam iste hehe Menda so nehal delat gpuje so se skregali neki z nvideo,ce sem prav slisal. EVGA ima isto top napajalnike.
    • ...Slim   Leti kot ura. Res tiha zadevščina. Kupil sem jo samo zaradi vehunskega hlajenja. Kom iz red light districta?   Ne me tepst, moral sem....
    • Takole imam pa osvetlitev. Je Glih tolk da malo sveti pa se to temne barve    
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.