Skoči na vsebino

Pivo mi paše


FuManchu

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je DonFelipe napisal:

Živjo, 

 

a je kdo od vas že poizkusil Baltik pivo ?

 

Meni je odlično. 

 

Več o njem 

 

Probal pred leti. Še najboljši mi je bil Baltika 7 - export lager. Meni na splošno zelo povprečni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče, mogoče pa vendarle ... ... ...   EU: na vidiku velikanski preobrat, prepoved leta 2035 se sesuva WWW.ZURNAL24.SI Največja evropska politična skupina bo zelo verjetno omilila načrt o popolni prepovedi motorjev z notranjim zgorevanjem z letom 2035.  
    • Ljudje, ko so zaljubljeni, delajo neumne stvari! Jaz sem se enkrat celo poročil...
    • In Bog je dal ženski obrvi. Ni bila zadovoljna, jih pobrije in nariše nove. In Bog je ženski dal nohte. Ni bila zadovoljna, dala je umetne gor. In Bog je ženski dal višino. Ni bila zadovoljna, obula si je visoke pete. In Bog je ženski dal ustnice. Ni bila zadovoljna, nafilala si jih je z botoksom. In Bog je ženski dal prsi. Ni bila zadovoljna, namestila je silikone. In zdaj se jaz čudim vam. Če Bog ni mogel zadovoljiti ženske, kaj se vi, navadni smrtniki, sploh trudite…
    • Pa gremo mal šraufat 😁
    • 1.) Tema je Tole je pa kr smeh. 2.) V vsakem vicu je nekaj resnice. In v Sloveniji je res marsikaj narobe (zdravniki štrajkajo že skoraj pol leta, upravne enote štrajkajo že nekaj mesecev,...). In mislim, da jih je še veliko, ki bi štrajkali, samo kaj, ko vlada ne trza in se je brez veze trudit - porabljat dodatno energijo, boljše pa itak ne bo... 3.) Možakar ni ribič. Je pa lovec. Se vsake toliko hvali, da je šel na lov...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.