Skoči na vsebino

Pivo mi paše

Ustvari kratki URL


FuManchu

Priporočeno sporočilo

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • "Nagradno vprašanje"   Kaj pri tej izjavi ne štima?😄😂🤣...in -ne-ni mišljen "tipkarski škrat"😉     In za nagrado je (kot zmeraj🙄) "prst v ritko"😂🤪
    • Seveda, saj se mediji in ostali s tem zaščitijo ker tudi ne želijo biti diskriminatorni.   EV pač gorijo kot po tekočem traku.  To je bilo v Seulu :  Zagorel električni mercedes, 20 ljudi v bolnišnico #video SIOL.NET Zaradi še nepojasnjenih razlogov je v podzemni garaži v Južni Koreji zagorel električni mercedes EQE.  
    • Zanimivo… da objavijo tudi, če zagori avto, ki ni EV   V Lukovici zagorelo osebno vozilo - domžalec.si DOMZALEC.SI Danes, 3. oktobra 2024, so bili poklicni gasilci Centra za zaščito in reševanje Domžale obveščeni o požarih cestnega prometa v Lukovici. Jani Jeraj vodja intervencije CZR...  
    • Imam:   Sedaj pa imam 2 vprašanji: - Kje spremenim, da je novi akumulator in/ali spremenim A in Ah? - Opazil sem, da je wireless charging module outdated, ker i20n polni boljše, bi tega posodobil. Kako to naredim?     Edit: Se že učim na YT. 😎
    • Sem sveže pečen uporabnik FORScan-a.   Priklopim ga in povežem. A mi lahko kdo pomaga, kako oz. kje najdem SOC za akumulator?
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.