Skoči na vsebino

Mazda CX-30

Ustvari kratki URL


mazdaman

Priporočeno sporočilo

pred 56 minutami je DonFelipe napisal:

Če želiš izvedeti več o Mazdah CX3 in CX5 lahko povprašaš Viljema Turho kateri ima elektro storitve, eno črno pa imajo tudi v City Taxi. 


Ni glih vezano na temo, ampak, uno crno cx5 taxi sem pa glih zadnjic srecov na cesti. Me je mal presentu da je taxist v mazdi

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odličen ročni menjalnik, brez turbine, a kljub temu varčen....pa "samo" dva minusa 🤔 Končna ocena 8 😄 

 

WWW.AVTOMOBILIZEM.COM

Pri Mazdi ne morejo iz svoje kože. Namesto obsežnejše prenove modela po nekaj letih raje vsako leto pripravijo izbor manjših novosti...

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Tale rdečka je pa kot deponirana pred hotelom..... 🥴😉

IMG_20240915_113213.jpg

Verjetno se voznik uči parkinga, ker na desni strani ima še pol metra fore, pa če bi šel še tist na levi mal tja, bi imeli še en frej parking...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi meni je rekel ličar, da moja posebna metalic rdeča je dejansko biserna s 3x nanosom. In da jo zelo malo ličarjev sploh pripravljeno barvat. Noben v okoli Radelj, tako da so ga v MB vozli.

 

Tako da bi celo verjel, da na barbo pazi. Ker ta Mazdina je tudi baje kar kočljiva za barvat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je godlike napisal:

Tudi meni je rekel ličar, da moja posebna metalic rdeča je dejansko biserna s 3x nanosom. In da jo zelo malo ličarjev sploh pripravljeno barvat. Noben v okoli Radelj, tako da so ga v MB vozli.

 

Tako da bi celo verjel, da na barbo pazi. Ker ta Mazdina je tudi baje kar kočljiva za barvat.

Jp, Mazda Selmar pa barva v Sl. Bistrici👌

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja samo tisto je Selmarjeva ličarska. Tako kot jo ima Ferk v Jarenini al tam nekje. Večina ostalih pa nima svoje in vozijo pogodbenim.

 

Se mi zdi, da imajo servisi, ki obstajajo res dolgo svoje ličarske in veliki. Ostalo pa je vse optimizacija.

 

Edit:

In točno Selmar, ki je veliki, jo ima od 2020. Ferk pa od začetka. Kar pokrije zgornjo dejstvo.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je godlike napisal:

Ja samo tisto je Selmarjeva ličarska. Tako kot jo ima Ferk v Jarenini al tam nekje. Večina ostalih pa nima svoje in vozijo pogodbenim.

 

Se mi zdi, da imajo servisi, ki obstajajo res dolgo svoje ličarske in veliki. Ostalo pa je vse optimizacija.

 

Edit:

In točno Selmar, ki je veliki, jo ima od 2020. Ferk pa od začetka. Kar pokrije zgornjo dejstvo.

Vem, da je Selmarjeva ja. 👌

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.