Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Tole sem na mazdurinu zganjal prejšnji vikend. Menjava olja/filtra na 10K km. Avto je atm na 130K km, upam da ne bom česa jinxal vendar resno, ne popije niti centilitra olja 🥰 Motor suh k popr, da mi pajki mreže pletejo okrog njega. Vedno rajš jo mam (m3, 17', G-120). Podvozje pred zimo zaščitim. Odstranim in operem vse plastike pod avtom. Kljub temu da avto ne vidi makadama, se na teh plastikah nabere veliko peska in svinjarije. Fino fajn za rjo, še posebej na mestu kjer so pragi spunktirani, kjer se pleh težko osuši po dežju, če je vse zabezecano z nesnago. Kar se da dobro torej čimveč spucam in podvozje pihnem s kombinacijo ACF-50 in Liquid filma - vse kar je na "odprtem" ter v luknje, itd... Ta varianta liquid filma naj bi bila tekoča, pa ni ravno. Segrejem in zmešam z acf50 ki je tekoč. Avto brez rje: Vse šraufe spucam in namažem z bakreno mastjo, tako si manj jezn nase ko naslednjič spet rihtaš svoj avto. Če je kkšna klipsna fuč, jo zamenjam z novo. Pa smo dobri za en cajt! 
    • Za ziher zraven še body cam, da boš tud videl kje se potika.
    • Ta prav dec ziher ne.
    • Ja, to je jeba ker bi morali povsem podaljšat razdaljo   Daj kupi ženi avtokamero
    • 1. Pojdi v nastavitve bluetooth, izberi "MAZDA", in potem obkljukaj vse parametre za stike, da dovoliš dostop 2. Številke shrani kot +386   Če pa jih maš preveč, ti jih pa ne bo kazalo, ker je nek limit, me bodo kolegi popravili ampak mislim da je 500 shranjenih številk v telefonu
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.