Skoči na vsebino

Avtokozmetika, pranje avtomobila,…

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Da ne odpiram nove teme…. Kakšen predlog, kako to dol spraviti? Kakšno čistilo? 3x sedaj opral na roke, bi v avtopralnici krtače spravile dol? Imel avto pod drevesom par dni, k sem bil na dopustu. Pa ni smola. Je avto tko cel pikast, tam k ga je dobilo. 😬 Hvala.  
 

IMG_3855.jpeg

Popravljeno od MazdaBoy

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem imel enkrat pod neko platano/brezo, ne vem točno in se mi je tako sreanje gor nabralo in mi ni ostalo drugega kot da sem lepo vzel vodo, krpo in vsako tako pikico na roke dol zdrgnil....ni šlo v pralnici ne z wap-om dol.....zdaj če bi dodal kak šampon bi šlo mogoče lažje dol (sline pa nisem imel toliko :), ker s tem gre najlažje vse dol :))

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 15. 8. 2024 ob 19:43 je sportman333 napisal:

jaz sem imel enkrat pod neko platano/brezo, ne vem točno in se mi je tako sreanje gor nabralo in mi ni ostalo drugega kot da sem lepo vzel vodo, krpo in vsako tako pikico na roke dol zdrgnil....ni šlo v pralnici ne z wap-om dol.....zdaj če bi dodal kak šampon bi šlo mogoče lažje dol (sline pa nisem imel toliko :), ker s tem gre najlažje vse dol :))

Wap zna pihnt dol, ampak bo spodi flek

 

Jaz bi vzel olje in kuhinjske krpice pa samo lepo v izi drgnil, boš pa rabil precej potrpljenja :D

 

https://www.spar.si/online/kuhinjske-brisace-3-slojne-love-print-teta-violeta-31/p/537366

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je godlike napisal:

To na barvi ne upam uporabljat.

 

Čistim pa s tem iz feln lim od uteži.

 

Poskusiš na enem drugem, na sosedovem ... se hecam. Poskusiš na spodnjem delu recimo praga, na majhni piki ...

 

Bencin se mi pri tankanju pogosto pocedi po Mazdi, beli, pa nobenih posledic ... krpa pa mora biti nežna, najbolje bombažna bela (kakšna stara spodnja majica ali gate), da se vidi morebitno pobiranje barve (ko že pobere-raztopi lak oziroma zgornji zaščitni sloj šele pride do barve ... ko je že prepozno ...). 

 

Bencin in olja topijo nepolarne snovi. Če gre za polaren madež, potem pomaga voda, alkohol ...

 

 

image.png

 

 

Na splošno je za madeže zelo močno čistilo, ki ga prodaja Hofer za nekaj evrov:

 

image.png

 

 

 

 

 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 17. 8. 2024 ob 14:53 je NevLado napisal:

Wap zna pihnt dol, ampak bo spodi flek

 

Jaz bi vzel olje in kuhinjske krpice pa samo lepo v izi drgnil, boš pa rabil precej potrpljenja :D

 

https://www.spar.si/online/kuhinjske-brisace-3-slojne-love-print-teta-violeta-31/p/537366

 

 Ja, tko so meni ostali fleki 🙄

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.