Skoči na vsebino

Kuharija

Ustvari kratki URL


FuManchu

Priporočeno sporočilo

dne 21. 10. 2024 ob 10:21 je Bini napisal:

Priporočam CAMINO v Arji vasi, če se vozite kaj mimo.... 👌

Postrežba na nivoju in okusno... 🤗

IMG_20241020_121329.jpg

Vse drži, kar si napisal. Mene je edino zmotilo to, da je večina natakarjev tujcev, ki ne znajo niti besede slovensko (pa niso iz juga ;))

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 37 minutami je x-layer napisal:

Vse drži, kar si napisal. Mene je edino zmotilo to, da je večina natakarjev tujcev, ki ne znajo niti besede slovensko (pa niso iz juga ;))

Res je kar praviš, sem videl nekaj azijcev a ti niso sprejemali naročil in kasirali ampak prijazno stregli in olikano pozdravljali v slovenščini z razliko od enih iz juga..... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A, ste odkrili Camino? Zadeva laufa na polno, dobra lokacija. Poizkusite še Stari Pisker v Celju. Sem prejšnjič šel prvič. Je pa tudi tam enako, skoraj sami tujci v strežbi oz. za manjša opravila v strežbi. Naročilo pobira par tistih, ki ima nalogo komunicirati s strankami. Eni so poštudirali sistem, tule tako ne najdeš več kelnarjev, če jih, je pa vse ena sama žalost, kot se lahko večina vidi po gostilnah.

Popravljeno od Agerg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Agerg napisal:

A, ste odkrili Camino? Zadeva laufa na polno, dobra lokacija. Poizkusite še Stari Pisker v Celju. Sem prejšnjič šel prvič. Je pa tudi tam enako, skoraj sami tujci v strežbi oz. za manjša opravila v strežbi. Naročilo pobira par tistih, ki ima nalogo komunicirati s strankami. Eni so poštudirali sistem, tule tako ne najdeš več kelnarjev, če jih, je pa vse ena sama žalost, kot se lahko večina vidi po gostilnah.

Že parkrat sem bil tam in je ok,samo gužva je vedmo... 🫣

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.