Skoči na vsebino

Dopust tako ali drugače

Ustvari kratki URL


AmpeR

Priporočeno sporočilo

Zanimivo... pred četrt stoletja sem delal v trgovini Jerovšek Computers in je bil tisti famozni čas, ko se je šlo iz 5% prometnega davka na 19% DDV. Gneča in vrste take, ki jih danes vidiš sam še na AC in pri odprtju KFC-ja. Ampak nihče od nas se ni nikoli zmotil ne za čeke ne za denar in ne za transakcije s karticami pa je blo od magnetnega zapisa pa do slipov, če se kdo tega spomni še.

 

Kaj hočem poved... 90% teh "napak", ki jih omenjate so čisto navadni poskusi natega in nič drugega.

 

Zato sem pri hrčkih pred desetletjem prešaltal iz POS-a nazaj na gotovino. Ko te v tistih 14 dneh, ko si tam poskušajo 3x nategnit s POS-om je pač dost šale.🤬

  • Všeč 4
  • Ljubim 2

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Boss napisal:

Zanimivo... pred četrt stoletja sem delal v trgovini Jerovšek Computers in je bil tisti famozni čas, ko se je šlo iz 5% prometnega davka na 19% DDV. Gneča in vrste take, ki jih danes vidiš sam še na AC in pri odprtju KFC-ja. Ampak nihče od nas se ni nikoli zmotil ne za čeke ne za denar in ne za transakcije s karticami pa je blo od magnetnega zapisa pa do slipov, če se kdo tega spomni še.

 

Kaj hočem poved... 90% teh "napak", ki jih omenjate so čisto navadni poskusi natega in nič drugega.

 

Zato sem pri hrčkih pred desetletjem prešaltal iz POS-a nazaj na gotovino. Ko te v tistih 14 dneh, ko si tam poskušajo 3x nategnit s POS-om je pač dost šale.🤬

Prav imaš, v skandinavskih državah sem poleg vsega še WC plačeval s posom in po sigurno več kot 50 transakcijah niti ene napake.... :nevem:

Treba bo nekaj ukrenat glede takih goljufij! 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 23. 7. 2024 ob 9:16 je skritikrt napisal:

Ajd...hujšali bomo pa doma...za žarom😄

Kar smo rekli,smo rekli😋..samo k bomo hujšali tako,da bomo vedno "hujši"😄

IMG_20240730_172152.jpg

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je skritikrt napisal:

Kar smo rekli,smo rekli😋..samo k bomo hujšali tako,da bomo vedno "hujši"😄

IMG_20240730_172152.jpg

Pir je že super, samo a prav vidim, da mesa pa ni? 😉

 

(za mene je meso samo rdeče meso)

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je godlike napisal:

Pir je že super, samo o prav vidim, da mesa pa ni? 😉

 

(za mene je meso samo rdeče meso)

Ko smo bili na dopustu,je sin ves zmrzovalnik oropal...frišnega pa se mi ni dalo it kupiti,k sem imel veliko drugega dela...pol pa še hrano zrihtati,k sem bil sam doma...ma so isto vse "požrli"😄

Imaš pa prav...🐄 ,🥩,🍖,🐖 so TOP...samo če nimaš,je tud "avijacija" OK...samo,da je izgovor za en pir...dva...tri...😄🍻:cheers::mipijemoo:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je godlike napisal:

Bivši sodelavec je skozi po Kikladih kruzal vsako poletje za 2-3 tedne.

 

Jih tudi ni mogel nehat hvalit.

 

Sem prvic po 3 letih spet na kikladih, in morm rect da je najbols na kiklade hodit, razen na mykonos, tja ne grem pa ce mi placas

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ni dopust,samo en dan za sprostitev in ohladitev...smo včeraj po dolgih letih šli v Kamniško Bistrico...je fino za kužata,ker je hladna in čista voda...prava uživancija...smo se vrgli v senco na šotorko zraven reke...igrali enko in zapravljali čas.

Je bilo seveda treba tudi nekaj malega pojesti...malo pogooglam,in se odločim za gostilno _Za Tun'co".

Sicer še delajo sanacije po poplavah,tako da smo morali do Kamnika,in nazaj do gostilne...a ni neka večja razdalja.

Preprosta domača gistilna ob cesti...imajo tudi teraso zadaj,tako da je dovolj prostora zunaj...je hcera hotela Pizzo,in smo naročili tri...2dl jabolčnega soka,Union Radler in svetli Kozel+ 1xembalaža za pizzo,ker skoraj pol vsega nismo mogli pojesti,in smo vzeli za sabo...res velike Pizze,zelo obložene,super testo,lih prav pečeno-top.

Bomo šli še kdaj...mogoče drugič kaj drugega,kot pa pizza...priporočam

Še se da pri nas ugodno in dobro jesti-36,40€ vse komplet z pijačo in embalažo😯😃👍

IMG_20240816_165624.jpg

IMG_20240816_122618.jpg

IMG_20240816_135342.jpg

Popravljeno od skritikrt
  • Všeč 6
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Janez007 napisal:

Lepa Danska ... s CX-30?

Ne. S šestko do Bergama, nato letalo. 

V bistvu ne rabiš avta za po Danski. 

Kupiš CPH cart in imaš vključeno podzemno, vse avtobuse, vlake, barčice. ( poleg tega so vključeni še vsi muzeji, ZOO, zabaviščni park...) Skratka, se zelo hitro povrnejo stroški. 

Na žalost sem se moral sam vrniti dva dneva predčasno domov zaradi žalostnega dogodka. 

 

 

  • Zmeden 1
  • Žalosten 3

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
pred 16 minutami je godlike napisal:

Zraven je lep terarij.

Smo izbirali med tem in Pyramidenkogel...pa puncam niso tako všeč kuščarji in kače...in je znagal razgledni stolp...in sta se po tem zgoraj obe "posrale"😂🤣 

 

Mazda pa prvič v "brege"...zanimiva vožnja z avtomatikom...moramo enkrat še na zahtevnejši Vršič,da vidim kako gre...

Vsaj danes čez Ljubelj-daš na "sport" in gre k "raketa"...prehitevanje kombijev ipd v strmi breg...mala malca😃

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 55 minutami je skritikrt napisal:

Vsaj danes čez Ljubelj-daš na "sport" in gre k "raketa"...prehitevanje kombijev ipd v strmi breg...mala malca😃


Sem bilo včeraj v Celovcu… pa ni bilo potrebe po “Sport mode” čez Ljubelj … je šlo brez problema tudi v “Normal” … ;)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je Jest napisal:


Sem bilo včeraj v Celovcu… pa ni bilo potrebe po “Sport mode” čez Ljubelj … je šlo brez problema tudi v “Normal” … ;)

 

Valda ni potrebe, k je zmer 10 avstrijskih starih čičotov spredi k majo klobuček na zadnji polici.

Jezus sem vesel, da sem se losal tega Ljubelja :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je g.Wankel napisal:

 

Valda ni potrebe, k je zmer 10 avstrijskih starih čičotov spredi k majo klobuček na zadnji polici.

Jezus sem vesel, da sem se losal tega Ljubelja :D

Samo v orng breg v "sport"...ne po normalni cesti al mestu...ni treba toliko gasa dati,in ne šalta hitro v višjo...ga lepše v nulo držiš.Sem jih moral nazajgrede ne vem več...2-3 "paciente" prehiteti v orng breg...res "pacienti".

Je na sport bolje tudi dolgrede,k dlje pusti v nižji prestavi,pa da ne rabim sam ročno v nižjo za več bremzanja z motorjem...

Bo Vršič še zanimivejši,k je veliko več 180° zavojev...je pa res,da je na Vršič razdrapana cesta,in moraš bolj paziti na pnevmatike...veliko bolj kot Ljubelj...bo enkrat res za probati...tudi Korensko Sedlo sem nekdaj veliko prevozil...

Za uživancijo mi je pa bila najboljša "zakon" cesta čez stare Rebrnice😃👍...če si ujel,da ni bilo šleperjev-uživancija tako dol,kot gor grede...samo gasa :zoom-zoom:

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi na Mangart je ok in in naprej čez Predel v Trbiž... 👌🤗

Za take klance moraš bit zgoden, ko penzjonisti še spijo.... :nevem:

Z ročnim🤗 pa ne rabim sport programa.... 😁😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je g.Wankel napisal:

 

Valda ni potrebe, k je zmer 10 avstrijskih starih čičotov spredi k majo klobuček na zadnji polici.

Jezus sem vesel, da sem se losal tega Ljubelja :D

 

 

Sem bil tako zgodaj, da nisem imel problemov s čičoti pred mano :D  ... Tudi nazaj grede ni bilo nekega strasnega prometa ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.