Skoči na vsebino

Mazda 3

Ustvari kratki URL


Janez007

Priporočeno sporočilo

Vzemi 15k in adijo👍, in vzame ti 5min časa...tako zbitega ne bos prodal za 6k da bi iz tega zaslužil...in zajebaval se bos z šveroti....dolgo časa nazaj mi je klepar/mehanik razlagal, da avto kjer so sli airbagi ven ni za kupovat...nikoli ni vec isto👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Janez007 napisal:

 

Pred eno uro je Janez007 napisal:

Avto je očitno vreden še okoli 2.500 € (15.000-2.500=12.500, 10.000+2.500=12.500). 

 

15.000 € po mojem ne bi dobil na trgu niti za stanje pred karambolom. 5.000 pa tam tam za razbitega.

 

Izklicno ceno 5.000€ so dali na licitacijo in tako so po cenitvi evrotaxa (15.000€-5.000€) dobili 10.000€, to dajo in avto ostane.... 

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne se zajebavat... vzemi 15k€. Mislim, sam ne bi 2x razmišljal, ker jebe bo bistveno več, da boš na koncu mogoče imel jurja, jurja in pol manj stroškov... ni vredno, ker to je loto al bo šlo al ne. Tole se splače popravljat v lastni režiji le če imaš najboljšga prjatla za kleparja pa super soseda, ki je ličar. Švero pa ti ne bo dal nikoli 4k€, raje 3,5 ali celo manj.

  • Všeč 4
  • Hvala 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 19 urami je Bini napisal:

Evo, zavarovalnica rešila primer moje nekdanje 3ke.(totalka) 😢

Ponudili so cca 10k€ in avto ostane v lasti, strošek popravila cca 11-12k€.

Ali isplačilo cca 15k€ in je avto njihov. (6let star in 65kkm)

Kaj menite,kaj je boljša varjanta🤔

Ps, prosim brez zajebancije, sem že tako dost jezen. 😤Hvala za mnenja.... :zoom-zoom:

Pozabil prlimat.... 👍

IMG_20240821_144606.jpg

škoda avta, res, komaj upeljan motor pizdarija

 

zunaj še lahko popraviš na tako tako, notri pa nova armaturka, airbagi in ostalo...

 

vzami denar, jebiga, pa po novo CX-30 G143 :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je NevLado napisal:

škoda avta, res, komaj upeljan motor pizdarija

 

zunaj še lahko popraviš na tako tako, notri pa nova armaturka, airbagi in ostalo...

 

vzami denar, jebiga, pa po novo CX-30 G143 :hudicek:

To je bla od hčere 3ka. Bo pa nekaj drugega vzela je že nagledano.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.