Skoči na vsebino

Chat is back ...

Ustvari kratki URL


dvorjan

Priporočeno sporočilo

Smo kupili Forda (Ameriška znamka). Motor je od Škode (Češka) ali pa VolksWagna (Nemčija) - nisem še prišel na čisto. Zadnji diferencial (verzija 4x4) je narejen na Slovaškem. Zavorni diski so narejeni v BiH. Karoserija je narejena na Poljskem. Pnevmatike so iz Španije.

 

Pravkar sem gledal Geely (Kitajska znamka). Model Atlas Pro. Če sem možakarja prav razumel, ima 1,5 litrski trivaljnik, 130 kW, štirikolesni pogon. Kolikor se je dalo razbrati, je motor narejen na Kitajskem, zadnji diferencial je tudi narejen na Kitajskem, stekla so tudi narejena na Kitajskem, in tudi pnevmatike so iz Kitajske...

 

Na koncu ugotoviš, da je Kitajski avto iz Kitajske, Ameriški pa je iz vseh vetrov nanošeno skupaj in sestavljeno nekje... In na koncu ga Američani nočejo in kričijo, da je Nemec, Nemci ga pa tudi nočejo in trdijo, da na njem piše Ford.

 

Če ne bo naslednji avto SkyActiv Dizel, potem bo kakšen Kitajc. Ker edino pri njih še veš, kaj si kupil...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 25 minutami je Slivka napisal:

Ne, FucksWagna sem fasal...

 

Masko gor, ne okrog iz občine po 21 uri vozit pa naslednjih 14 dni je ključnih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je Slivka napisal:

Smo kupili Forda (Ameriška znamka). Motor je od Škode (Češka) ali pa VolksWagna (Nemčija) - nisem še prišel na čisto. Zadnji diferencial (verzija 4x4) je narejen na Slovaškem. Zavorni diski so narejeni v BiH. Karoserija je narejena na Poljskem. Pnevmatike so iz Španije.

 

Pravkar sem gledal Geely (Kitajska znamka). Model Atlas Pro. Če sem možakarja prav razumel, ima 1,5 litrski trivaljnik, 130 kW, štirikolesni pogon. Kolikor se je dalo razbrati, je motor narejen na Kitajskem, zadnji diferencial je tudi narejen na Kitajskem, stekla so tudi narejena na Kitajskem, in tudi pnevmatike so iz Kitajske...

 

Na koncu ugotoviš, da je Kitajski avto iz Kitajske, Ameriški pa je iz vseh vetrov nanošeno skupaj in sestavljeno nekje... In na koncu ga Američani nočejo in kričijo, da je Nemec, Nemci ga pa tudi nočejo in trdijo, da na njem piše Ford.

 

Če ne bo naslednji avto SkyActiv Dizel, potem bo kakšen Kitajc. Ker edino pri njih še veš, kaj si kupil...

Treba se sprijaznit, da imate caddy-ja doma. Jebiga, navadno kapelico imate, žal 😅

  • Haha 3
  • Začuden 1

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je NevLado napisal:

jaz sem pa peljal i20n

 

kako se to drži ceste, noro... ampak žal premajhen za moj bauh da bi ga imel tako za daily-a

 

@godlike kok maš ti kil :D 

72kg.

 

Mene še vedno včasih preseneti mehanski diff, ko misliš da bi v pospeševanju skozi ovinek popustil, takrat on vgrizne in to tak, da te včasih prestraši 😅

 

Drugače pa so zaključli proizvodnjo 🙂

pred 8 urami je pob napisal:

PS: ker avto vozi žena, si bom vzel čas še za eno testno vožnjo in bom potem znova poročal, kaj ugotavljam. :D 

Kolko so gume stare.

 

Bratu so Mišelinke PS4 tako delale okoli določene hitrosti. Težava nepravilna obraba. Zdaj ko ima Conti premium contact gor jih kleje ampak zvoka pa ni. Pravi živa žalost, za dinamično vožnjo ni enake povratne informacije. Za povprečnega voznika pa so se super držijo.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 22 urami je pob napisal:

 

Tako se mi je v začetku zdelo, da se bolj čuje, ko zavijam levo, ampak ko se je mašina segrela, pa ni blo več takšne razlike.

 

 

Zvok je isto, ko je hitrost nad 60, potem se zadeva znormalizira.

 

 

PS: ker avto vozi žena, si bom vzel čas še za eno testno vožnjo in bom potem znova poročal, kaj ugotavljam. :D 

 

Trenutno vse kaže na to, da je kriv ležaj - zvok je močnejši v ovinku na levo kot pa na desno. Poleg tega, sem se spomnil, da mi je mehanik omenil, ko mi je menjal na sprednjem kolesu nekaj v zvezi z zglobi, da bo počasi ležaj postajal čedalje glasnejši po določeni kilometrini.

 

Sedaj pa je vprašanje, kolk se je nevarno vozit s takim avtom, saj kot sem že rekel, je mehanik na dopustu?

Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomembno je predvsem v kaki stopnji okvare je ležaj! 

Če ti tuli samo v ovinku si še na začetku. V tvojem primeru je v okvari desni ležaj in si nekje še na varni strani, ko ti pa tuli, se sliši, ko voziš naravnost je pa že bolj tako, tako.... 🥴Predvsem moraš biti pozoren kako hitro se jača hrup v določenem časovnem obdobju in prevoženih kilometrih! 

Na AC jaz nebi šel.... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Očitno se bom moral začet hvalit, da je FucksWagen pravo protokolarno vozilo.

 

Sicr sm kmet an s hribu doma, ma če sm prou zastopu, so protokolarna vozila vsake dva meseca na servisu. Tudi vladni Falcon...

 

WWW.24UR.COM

Državni vrh se bo na službene poti v tujino po novem prevažal ne le s Falconom, ampak tudi z novim vojaškim transportnim letalom Spartan, je sklenila vlada. Ukrep bo sicer veljal le, ko bo Falcon na servisu ali...

 

  • Všeč 1
  • Začuden 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je g.Wankel napisal:

 

Jaz mam 18 let staro 😀

Gledam te nove - 

WWW.CASIO.COM

Take control of speed and intelligence with a solar-powered analogue-digital combination EDIFICE. Inspired by formula car suspension, the...

 

saj veš, iz prve roke so info najboljši

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ima kdo kakšno rešitev, kako rešiti zaostanek videa napram audiu preko bluetooth povezave v Mazdi letnik 2018? Klici delujejo ok, prevajanje glasbe ali videa, pa se čuti zaostanek...

Pred tem sem 4+ let vozil Škodo Superb isti letnik, ki teh problemov ni imela in kar se tiče pedantnosti Japoncev, bi si mislil, da kej takega ne bom doživel. 🙈

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je FuManchu napisal:

Pri nas 35 kapelj dežja bilo.

 

Nekateri niso imeli te sreče.

 

WWW.24UR.COM

Nevihte so od severozahoda države potovale prek Gorenjske, Koroške in Štajerske proti vzhodu in jugovzhodu. Močno neurje je med drugim zajelo Črno na Koroškem, kjer gasilci posredujejo na več lokacijah. V...

 

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.