Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Ker so tam lopate doma 🫣
    • Mašino sem primerjal z i20n. Ker je v osnovi ista.   Prtljažnik in zadnjo klop sem primerjal s Focusom. 😉   Pa nikoli ni 2 razreda nas i20. Proceed je dejansko polkaravanski Ceed. Ceed pa je razred i30. Torej 1 razred. M6 je uradno 2. Čeprav je zelo mala za svoj razred.     Sem pogledal katalog. Po 5-ih letih vidim, da gre kufer gor. Bo @Boss vesel. 🫣
    • Ne potrebuješ kletke. Na obeh straneh imaš več lukenj,da lahko to kletko prestavljaš po višini glede na dolzino napajalnika.mmpač če ga hočeš montirati kot je mišljeno z izpuhom navzgor. Na te luknje privijačiš alu L-profil,v katerega zvrtaš še dve luknji za napajalnik...ne rabiš več. Problem zna biti le za transport. Tukaj pa ideja,ki sem se jo prvotno spomnil za zvočnike...kako na ohišje zvočnika pritrdiš nosilec,brez,da bi vrtal v ohišje?! Uporabiš vijake,ki tam že so...vijake priključnega terminala....   No pri tem tvojem problemu pa obstaja varianta,da obrneš napajalnik tako,da ventilator gleda proti sprednji plošči-mreži...uporabiš že obstoječe vijake,ki držijo ventilator,in privijačiš napajalnik tako,da je med glavo vijaka in ohišjem napajalnika še tisti stranski profil Asusovega ohišja Če so vijaki preveč skupaj,pa uporabi vijake ohišja japajalnika,ki so običajno tudi na isti strani,a bolj na vogalih (obicajno so manjsi kaki M3,M4..pač ne vem ker napajalnik imaš,da bi vedel.... Tako je napajalnik fiksno vpet na ohišje brez okvirjev ipd... Višino določiš sam,obrneš lahko kable kamorkoli-kakor ti paše,le točno moraš prenesti razmake med luknjami,da boš točno izvrtal luknje v ohišje...najbolje,da si narediš šablono iz kartona...   Upam,da je bilo razumljivo.   Sem v nočni...jutri,ko najdem sliko,kako se montira nosilec na zvočnik brez vrtanja...bom objavil...bo malce bolj jasno,za kaj gre...
    • Baje bo zdej dež par dni  
    • Saj sem rekel brez popustov, tako ceno vzame zavarovalnica pri kasku! Pa še oprema se malo razlikuje, ker je iz NL.Drugače pa pojdi v Kia salon in ne boš vedel kje imaš rit, tako mutijo..... Zakaj bi rabila več kot 160 KM, že tako je turbo navit, 1.6 pa še malo bolj! Naj bi bil 1.5 T tudi bolj varčen od 1.6 T😊 Sedaj je bila zadovoljna z 120 KM. 🤗 Drugače pa proceed ni razred večji od i20 ampak dva. Prtljažnik je pa ogromen, večji od 6tke.Sedaj nebo rabil tiste grde truge. 😁🫣 Ko ga bom zapeljal bom pa povedal kako se pelje.... 😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.