Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Usred raskrižja u prometnoj gužvi pukla sajla mjenjača. Ručica mjenjača se bez otpora mogla pomicati u svim smjerovima. Mjenjač je ostao u drugoj brzini. Skrenuo sam na parkiralište. Kako nisam znao o čemu se radi, mislio sam otpala neka poluga i sad bi mogla strugati po cesti, stao sam i zvao šlep službu. Da sam znao da je sajla odvezao bi se sam do servisa u drugoj brzini. Isti dan je u isti ovlašteni servis došla još jedna ista mazda sa puknutom sajlom: cx-5, 2019. godina, ručni mjenjač. Servisa u Zagrebu ima nekoliko. Sreča u nesreći je da su mi besplatno popravili. I šlep je išao na trošak mazde. Račun je  blizu 500 €. Koliko je šlep ne znam.
    • Pri meni imaš vse na voljo - prostor, orodje,.. Samo ne vem kaj hočeš naredit na avtu? Če se menja ležaje na glavni gredi, na odmični, vodna pumpa,... Tega še nisem nikoli delal, lahko pa pomagam  
    • Uvedba v delo je pa priprave na pripravljalna dela 🤣
    • Ej vse je narobe z mojim datumom,.. rojen na petek 13,.. pa še 88 v letnici ja...😪
    • Podobno je pred Trojanami iz naše smeri, zaprt je prehitevalni pas že 3dni in gužva do Vranskega s tem, da ni videti,da bi sploh kaj delali...😳 😵‍💫 😡
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.