Skoči na vsebino

Chat is back ...

Ustvari kratki URL


dvorjan

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je Slivka napisal:

Svet je znorel!

 

SVET JE POPOLNOMA ZNOREL!

 

Tole je slikano danes v OBIju v Novi Gorici:

 

IMG_20241005_155803712.jpg

 

Včasih so z Novoletnimi okraski počakali vsaj toliko, da je šel mimo Dan mrtvih. Pa OBI ni edini, v Merkurju v Kromberku že prodajajo plastične smrekice...

 

Svet je znorel...

Problem niso trgovci ampak butli ki sedaj to kupujejo.

Če ne bi šlo, ne bi imeli že v ponudbi.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Tilen5 napisal:

V kateri temi se je omenjalo klipsne za mazdo za oblogo vrat ? Iščem za mazdo 6, ker rabim popravit zvočnik sprednji, pa bom fix kakega zlomu :D

 

Jaz pa @Janez007 sva se pri eni temi o zvočnikih menila o tem.

 

Jzt sm tvoj iskalnik tle po forumu 🤣

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je g.Wankel napisal:

 

Jaz pa @Janez007 sva se pri eni temi o zvočnikih menila o tem.

 

Jzt sm tvoj iskalnik tle po forumu 🤣

ja sej drugič ti kar osebno pišem hahaha

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 10. 2024 ob 22:15 je TBA napisal:

@Tilen5 October Prime Day is set for Tuesday, October 8 and Wednesday, October 9

jaz sem danes dal 30day trial pa takoj skenslal, jutri naročim neki za 100€ prišparal bom pa ene 20-25€ tko da hvala za idejo

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nabirate kaj GOBE? V teh dneh jih je ogromno in je lepo združiti prijetno s koristnim. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • sam že nekaj let lovim AIO grafo, samo so dost dražje in težko je sploh kako dobit ker jih kar hitro poberejo. Kar se tiče pa CPU, sem menjal nhd15 cromax black z EK AIO 360 elete pa imam temperature cca 10-15C° nižje pri višji frekvenci. Je pa zelo veliko odvisno od ohišja in konfiguracije. noctuo še vedno imam če bi mi zatajil AIO in je še vedno top hladilnik, težava je samo ker zraven vleče vroč zrak zaradi grafične in je potem hlajenje manj uspešno. Za AIO imam pa konfiguriran kot intake. Predno se nekdo vžge ima grafična svoj intake spodaj na ohiišju (3x120mm + 3 svoje ventilatorje) Glede na razvoj ohišji ki imajo napajalnik v ločeni komori, čakam nato še da bo imela grafična tudi ločeno komoro :).   Kot si že rekel je Grafična tista ki glede na trenutno situacijo, če gledamo gaming pc najbolj greje in je najbolj glasna. Tako da če že kdo dela custom loop mora bit grafa zraven, pa čeprav to pomeni cca 300€ dodanih stroškov (tu je dodaten hladilnik (če bi bil potreben), cevi, fitingi, cold plate,...)   drugače nima smisla.  ko sem pri sebi računal kolk pride custom loop sem bil kr hitro na 1000€. 2x360mm hladilnika, distro plate, cevi, fitingi, CPU+GPU block,...
    • V naseljih še najboljše naštimat tempomat, na recimo 56 in potem naj se jebejo razna medobčinska redarstva, v mojem primeru Cerknica, hehe
    • Neki dan u temi: "Sajla kuplunga pukla u garatnom roku"   napisao sam 65.000. Ali zmotal sam se. U stvari ima 62.000. Kuku nemam. Vozim se uglavnom sam bez putnika i tereta. E sad. Kaj se ustvari događa moram ponovo analizirat. Resetirao sam mazda entertainment (kroz koj se poštelava sigurnost vozila). I sada, vjerovali ili ne, kod naglog ubrzavanja po mokrij cesti, pali se lampica proklizavanja. Prije dan ili dva nikako nisam mogao dobiti da se upali. Još nisam radi gužve u gradskoj vožnji mogao ispitati kaj se događa u situaciji kao na video snimci. Dok vozim kontinuiranom brzinom i naglo stisnem gas. Gume su original Yokohama Geolander dobivene sa mazdim prije 5 godina. U grubo imaju 35.000  do 40.000 km. Pol godine se peljam s zimskim gumama.   Dodatak Kako radi samo zatezajuča kuplung lamela? Može li ona jednu vožnju ili dvije djelobično proklizavat. Pa kad se ohladi, zategne se i sve je opet u redu?  
    • To so na hrvaškem delali. Set speed ti je kazal in ne izmerjeno.   Jaz pa sem vozil 94 km/h, kjer je 70km/h omejitev. S -5km/h tolerance, sem imel 89km/h. Torej tik pod mejo 10-20 prekoračitve. Ker je bilo izven naselja, ni bilo pik. No vsaj takrat ne.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.