Skoči na vsebino

Chat is back ...

Ustvari kratki URL


dvorjan

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je Slivka napisal:

Svet je znorel!

 

SVET JE POPOLNOMA ZNOREL!

 

Tole je slikano danes v OBIju v Novi Gorici:

 

IMG_20241005_155803712.jpg

 

Včasih so z Novoletnimi okraski počakali vsaj toliko, da je šel mimo Dan mrtvih. Pa OBI ni edini, v Merkurju v Kromberku že prodajajo plastične smrekice...

 

Svet je znorel...

Problem niso trgovci ampak butli ki sedaj to kupujejo.

Če ne bi šlo, ne bi imeli že v ponudbi.

  • Všeč 2
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je Tilen5 napisal:

V kateri temi se je omenjalo klipsne za mazdo za oblogo vrat ? Iščem za mazdo 6, ker rabim popravit zvočnik sprednji, pa bom fix kakega zlomu :D

 

Jaz pa @Janez007 sva se pri eni temi o zvočnikih menila o tem.

 

Jzt sm tvoj iskalnik tle po forumu 🤣

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je g.Wankel napisal:

 

Jaz pa @Janez007 sva se pri eni temi o zvočnikih menila o tem.

 

Jzt sm tvoj iskalnik tle po forumu 🤣

ja sej drugič ti kar osebno pišem hahaha

  • Všeč 1
  • Haha 2

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 2. 10. 2024 ob 22:15 je TBA napisal:

@Tilen5 October Prime Day is set for Tuesday, October 8 and Wednesday, October 9

jaz sem danes dal 30day trial pa takoj skenslal, jutri naročim neki za 100€ prišparal bom pa ene 20-25€ tko da hvala za idejo

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 17. 10. 2024 ob 13:03 je Slivka napisal:

Pa kaj je to za en "kanarček", k ima streho tam, kjer imajo ostali pokrov motorja?

 

 

 

Samo hecam se - ne me frderbat!!!

Ne gre lopata not :)

A kdo ve kke se da dobiti razne zarnice za osvetlitev gumbov. Se pravi ne T5 za dash ampak ma ene take navadne zarnice z dokaj dolgimi nogami cca 4-5cm. Zgleda pa da so diodne, ker je polarizacija +/- pomembna

 

Seveda se da zlotat marsikaj a bi rad nasel enake oz ustrezne. Bom probal najti kako sliko, pozabil ko sem odmontiral. Sedaj sem prelotal delujoce tja ker je pomembno, 2 pa sta temna

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eko - po moje kak Delko v BTC

null

image.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pečemo kostanj in pi.... mošt... 🤗😉
    • to je ko ponoč filme gledam  da svetloba ne moti   ja EVGA in nVidia so bli dolgo časa na bojni nogi. 3000 serija so bile zadnje prodajane kartice od EVGA.   je gskill ampak je neo, 2x 32, 3600 cl16
    • Eko - po moje kak Delko v BTC null
    • Ne gre lopata not A kdo ve kke se da dobiti razne zarnice za osvetlitev gumbov. Se pravi ne T5 za dash ampak ma ene take navadne zarnice z dokaj dolgimi nogami cca 4-5cm. Zgleda pa da so diodne, ker je polarizacija +/- pomembna   Seveda se da zlotat marsikaj a bi rad nasel enake oz ustrezne. Bom probal najti kako sliko, pozabil ko sem odmontiral. Sedaj sem prelotal delujoce tja ker je pomembno, 2 pa sta temna
    • Ja-to je pa lepo👍...ni k "ringelšpil"😄   ...ne vem,a je Slivka tud v tej temi...on hitro z lopato...tako,da si pol čist🤪   Jaz sem z Supernova P2 650W zelo zadovoljen👍...v Family-PCju dela od leta 2017 BP...ne 24/7,a kar pogosto...čez vikende pa ziher nonstop. Osnova je SuperFlower👍...pohvaliti moram celo ventilator...ni najboljši,a ima k sreči krogljično ležajenje,kar je bolje za varnost,k ne "škripne"kar naenkrat,ampak se začne že prej oglašati...drsni pa sam neha in "kliči gasilce"🚒   Drugače pa si mogoče pogruntal,da prisegam na Seasonic...vprašanje,če bodo še kdaj naredili tako serijo kot je X-serija (jaz imam v HTPCju X-650😍)...kvaliteta res vsepovsod+San Ace ventilator...to,tudi rabljeno-če dobiš za mali cvenk...samo ne boš dobil😕
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.