Skoči na vsebino

Pametne/športne ure

Ustvari kratki URL


AmpeR

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je jures napisal:

Huawei GT3 Pro Titanium, kupljena 1.5.2023, ode baterija....garancija 24 mesecev ne krije baterije seveda. Že naročil s kitajske 12€....bom sam zamenjal.

 

Klasičen kompleks izdelkov z baterijo, enostavno enkrat izdihne. Ženi sem strogo prepovedal da kupuje baterijske sesalce, to je pa stran vržen denar takoj.

Tako, in vse te pametne ure ala Apple Watch bodo šle v kurac zgolj in samo iz baterijskega razloga. Ko je mojo tako pregrelo, da je nisem mogel imet več na roki, sem se zamislil nad tem sranjem.

 

Ko si pa omenil ravno baterijski sesalec... sem ga gledal philips, top shit, vgrajena baterija... NE HVALA....raje bosch, kjer lahko uporabim dejansko enako kot v bormašini...

 

Zapomnite si ljudje, vse bolj potrošniška družba vse skupaj ratuje, samo tako naprej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je NevLado napisal:

Tako, in vse te pametne ure ala Apple Watch bodo šle v kurac zgolj in samo iz baterijskega razloga. Ko je mojo tako pregrelo, da je nisem mogel imet več na roki, sem se zamislil nad tem sranjem.

 

Ko si pa omenil ravno baterijski sesalec... sem ga gledal philips, top shit, vgrajena baterija... NE HVALA....raje bosch, kjer lahko uporabim dejansko enako kot v bormašini...

 

Zapomnite si ljudje, vse bolj potrošniška družba vse skupaj ratuje, samo tako naprej

"Japka" še ni bila nikoli ura,GARMIN je ura....😁😉

  • Všeč 2
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Bini napisal:

"Japka" še ni bila nikoli ura,GARMIN je ura....😁😉

Uf čudovita in eleganta ura z ekranom, ki ima resolucijo kot na tisti iz pralnih praškov, plastično ohišje z nekimi vijaki k zgledajo totalno cheap shit, noro :D

 

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je NevLado napisal:

Tako, in vse te pametne ure ala Apple Watch bodo šle v kurac zgolj in samo iz baterijskega razloga. Ko je mojo tako pregrelo, da je nisem mogel imet več na roki, sem se zamislil nad tem sranjem.

 

Ko si pa omenil ravno baterijski sesalec... sem ga gledal philips, top shit, vgrajena baterija... NE HVALA....raje bosch, kjer lahko uporabim dejansko enako kot v bormašini...

 

Zapomnite si ljudje, vse bolj potrošniška družba vse skupaj ratuje, samo tako naprej

Mojo zdajle buh ne daj da dam na polnilec, USB 5V pa rata toplotna crpalka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Bini napisal:

"Japka" še ni bila nikoli ura,GARMIN je ura....😁😉

garmin je kar precej let spal na kvaliteti materialov,..odrsana ohišja, pa safirna stekla(le po nekaj mesecih uporabe),.. nevem pa kako je z zadnjimi dvemi serijami če gledamo recimo fenix

 

Mi je pa precej lepši izgled recimo Suunto Ocean kot pa Fenix

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 48 minutami je Tilen5 napisal:

garmin je kar precej let spal na kvaliteti materialov,..odrsana ohišja, pa safirna stekla(le po nekaj mesecih uporabe),.. nevem pa kako je z zadnjimi dvemi serijami če gledamo recimo fenix

 

Mi je pa precej lepši izgled recimo Suunto Ocean kot pa Fenix

imam fenix 6x saphire že več k 3 leta pa je še vedno top!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Tilen5 napisal:

nevem pa kako je z zadnjimi dvemi serijami če gledamo recimo fenix

Lepo so dvignili ceno. Fenix serija 7 se začne pri 650€, serija 8 pa pri 1100€!

pred 1 uro je Tilen5 napisal:

Mi je pa precej lepši izgled recimo Suunto Ocean kot pa Fenix

Poznam dva lastnika Suunto 9, ki imata pogosto težave z GPS.

 

Jaz uporabljam Polar Vantage V in sem zelo zadovoljen (ja Garmin je na papirju precej boljši, tudi navigacija..) ampak s ceno pa pretiravajo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Tilen5 napisal:

garmin je kar precej let spal na kvaliteti materialov,..odrsana ohišja, pa safirna stekla(le po nekaj mesecih uporabe),.. nevem pa kako je z zadnjimi dvemi serijami če gledamo recimo fenix

 

Mi je pa precej lepši izgled recimo Suunto Ocean kot pa Fenix

 

Moja Venu2 je kar trpežna, pa sem precej štorast. Brez prask praktično. Menjam pa paščke k jih mam več...

 

pred 14 minutami je toto89 napisal:

Lepo so dvignili ceno. Fenix serija 7 se začne pri 650€, serija 8 pa pri 1100€!

Poznam dva lastnika Suunto 9, ki imata pogosto težave z GPS.

 

Jaz uporabljam Polar Vantage V in sem zelo zadovoljen (ja Garmin je na papirju precej boljši, tudi navigacija..) ampak s ceno pa pretiravajo.

 

Indeed. Venu3 je ful dražji kot je bil Venu2, pa ni spet noč in dan razlike med njima.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 56 minutami je TBA napisal:

imam fenix 6x saphire že več k 3 leta pa je še vedno top!

Moja fenix  6 pro (safirno steklo) je tudi še kot nova po par letih hard uporabe-(tudi plavanja v morju celo poletje, vsak dan). 

Žena ima suunto. Ne vem točno kateri model. Nek visok.

Opazila sva, da je pri plavanju veliko bolj natančna moja garmin, ki skoraj do metra natančno izmeri dolžino. Suunto ni tako natančna, pa tudi ne pokaže takoj dolžine, ampak mora držati uro iz vode (morja) in šele po kakih desetih sekundah prikaže približno dolžino. Pri nekaterih stvareh je pa suunto boljša (ima lepše  prikaze dosežkov  na njihovi aplikaciji na telefonu). 

Pri smučanju je zopet Garmin boljši, ker avtomatsko prekine merjenje, ko greš na žlčnico, gondolo. Tako, da izmeri res le čisto smučanje. Suunto ne.

Pri teku sta obe uri enako dobri. 

Pri pohodih v hribih, gorah je zopet garmin malo bolj natančen pri določanju višine (obe sta seveda  umerjeni na nulo na morski gladini) 

Tako, da sta obe uri super. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drugač je pa teh testov na netu malo morje, ni ena za vse najboljša a Garmin je sigurno najboljša v natančnosti in zmogljivosti baterije, pri grafiki pa malo peša... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji Fenix 7x solar se je po 110 km plavanja v bazenu uničil glavni gumb (zgornji desno), ni več prijel. Na srečo sem imel garancijo in so mi dali novo uro. Ampak ostal je slab priokus. Drugače je top ura, baterija zdrži cel mesec. Ob uporabi GPS malo manj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Tilen5 napisal:

Kolk ma fenix max ur v načinu vadbe ?

Plavanje 1 ura na dan, preverjeno cel mesec. Kolesarjenje, kjer uporablja GPS pa malo več potroši. Ugibam, če bi kolesaril 1-2h na dan bi po moje zdržala 2-3 tedne. Govorim za Solar X, ki je malo vecja in jo tudi malo bolj polni.

Popravljeno od tomzel
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ne pokažejo vaše "pamente" ure, k daš vadbo kolk časa bo zdržala baterija? Meni moja 5let stara ura napiše v "ultra mode"se pravi vadba+gps(brez hr, slabša natančnost), da mi bo baterija zdržala 170ur.

Popravljeno od Tilen5

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je letos na morju crknila Enduro 2 ura. Vem da je bilo še par procentov na voljo, ko sem prišel z vode je bilo kaput. Ni se ne prižgala ne filala, nič. Mrk.

Stara je bila leto dni. Še dobro da Garmin ne komplicira in sem takoj dobil novo uro, spet z 2-letno garancijo, ker na servisu menda teh (ali pač vseh ur), ne odpirajo.

  • Všeč 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je forerunner 235 delala 6let bp, dokler ni prišla v njo vlaga🥴. Nosim jo non stop razen pri polnjenju. 

Pojavljala se je na šipci rosa tu in tam kar me je motilo, delala je pa še vedno a sem ji vseeno rekel adijo... 😊Sedaj imam že drugo leto forerunner 255 in mi dela bp. 

Baterija zdrži na prejšnjo uro ohoho... :zvizga:

17256081057307978334142431921227.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem že vrsto let (desetletja) na Polarju. Tudi kar nekaj znancev uporablja to znamko. Je pa zanimivo, da takole na forumih opažam, da Polar ni tako razširjen. Pravzaprav niti ne vem, kaj je razlog. Polarja ne marate?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je kacnje napisal:

Sam sem že vrsto let (desetletja) na Polarju. Tudi kar nekaj znancev uporablja to znamko. Je pa zanimivo, da takole na forumih opažam, da Polar ni tako razširjen. Pravzaprav niti ne vem, kaj je razlog. Polarja ne marate?

Ljudje ki imajo en ekosistem(aplikacijo) pol majo ma zavore prešalat na drugo znamko i guess,...

drugač plar tud vrhunska športna ura

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel sem polar V800. Sedaj polar Vantage V, za kolo pa polar V650. Živim v polarjevem ekosistemu :)

V800 še vedno dela u nulo, premamil me je marketing in continuous tracking 24/7 brez pasa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.