Skoči na vsebino

Bela tehnika

Ustvari kratki URL


Shrek

Priporočeno sporočilo

pred 22 minutami je Boss napisal:

Namigni mu, da isto naredi odštevalni alarm na uri ali na telefonu al pa če zna računat in ima za silo spomin si lahko tudi zapomniš kdaj bo nehal. Smiselno je uporabljat tehniko, ko je res koristo, čist nesmiselno pa je tehniko uporabljati samo zato ker se pač da.

 

Indeed. To je samo še ena naprava več obešena na router 😬

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Danes čist popizdil,k že drugi dan zapored koda E31 na Bosch pomivalcu...stara fora,k je bilo že pri prejšnjem Boschu tako...netesnost banje,in skoz kaplja na dno,kjer je plovec za qaua-stop...pa ga izvlečem,nagnem na stran,da izteče voda ven...,in "jovo na novo"...in se mu sfuzla,in kaže eno drugo kodo...itd...

Poln qurac imam že tega Boscha...

Pa pred dvema mescema crknila Bosch mikrovalovka-crknil motor ventilatorja...brez ventilarorja pa "bog ne daj,da jo goniš"...lahko bajta zgori...

Nesem mikrovalovko na Etis servis...se sreča,da so takrat imeli akcijo "zastonj podaljšanje garancije na 5 let",čene bi bila mikrovalovka ža na smetišču...lih dobre 4 leta in crknila...

In so vgradili nov komplet ventilator, in lepo dela...še tišje...a glej ga hudiča-crkuje display...bo spet treba na servis...

 

Pomivalca pa mam Bosch-a res "beri zgoraj"...dve leti in pol in "za na deponijo"

 

In grem gledati, kaj čem kupiti....

Sem že imel Candy,Bosch,Miele,spet Bosch...in začnem gledati tudi Beko🙄 (ma Bosch hladilnik je rudi Made in Turky)...

Gledam mal boljše,in najdem na Mimovrste dva boljša prostostoječa...

In greva popoldne z ženo malo pogledati v BTC v Merkur...nič nimajo....

In zavijeva se v BigBang...in na koncu so imeli oba...boljšega pa je prodajalka izenačila z ceno od Mimovrste...in kot nalašč po vrhu še vikend-popust,in so ga imeli celo na zalog...prodajalka sploh ni vedela,da ga imajo,k so nekaj zajebali,in ga ni med prostostoječimi...

Je bila na koncu cena 522,75€-top cena!

Za tega gre.

 

WWW.BIGBANG.SI

BDFN36560XC  pomivalni stroj BEKO

 

Še uradna stran Beko

 

WWW.BEKO.COM

Prostostoječi pomivalni stroj (15 nastavitev položajev, Polna) | BDFN36560XC | BEKOGLOBAL

 

2 let garancije+3 leta ob registraciji,10 let na motor (inverter).

Kar je bilo meni važno-optično ne izgleda plastik-fantastik,A-klasa-najvarčnejši za ta cvenk sploh,zelo tih,zelo masivne košare iz debele žice-se takoj opazi...in vse živo ostalega...naj vsak zase pogleda,kogar zanima...

Upam,da nisem brcnil v temo z to znamko...

Jutri montiram...pa da vidim🙄

Popravljeno od skritikrt
  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene nekaj Hoover zajebava-elektronika, ga resetiram in gre vse normalno nekaj časa. Drugače pa je super pomivalc👍 Mogoče pa nabavim v prihodnosti Beko. 

Hči ima pralni stroj in sušilca pa delata 10 let bp... 🤗😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Mene nekaj Hoover zajebava-elektronika, ga resetiram in gre vse normalno nekaj časa. Drugače pa je super pomivalc👍 Mogoče pa nabavim v prihodnosti Beko. 

Hči ima pralni stroj in sušilca pa delata 10 let bp... 🤗😉

Saj ta Bosch tudi dela...sam vsake tolk časa ta koda,in aqua-stop zablokira....obstajajo trije vzroki-vsi okoli netesnosti in spuščanja iz banje...je kot rečeno to bilo tudi pri prejšnjem Boschu....al spušča pri dnu,kjer je modul z filtri in propelerjem...Bosch ponuja "servisni set" in navodila,kako to sam zmontiraš,kar sem pri prejšnjem tudi naredil...lahko spušča ob strani,in za to tudi obstaja servisni set-kr ene gumi dihtunge-vrvice,k jih not zatlačiš-kr ena šalabajzerska varianta...

Al pa spušča pri tesnilu pri luknji za vsipavanje soli. Tu lahko malo zategneš velik plastični vijak (pa bog ne daj,da zategneš premočno)....več pa ne moreš narediti.

Pol pa ugotavljaj,kaj je...šraufaj k butelj,vse z silikonom al kaj...ne vem no,k to se pri Boschu vleče že desetletja,pa ne znajo narediti,da bi tesnilo.

Jaz kot sem že napisal jih imam "poln qurc"....da se bom skoz "jebal" z strojem na katerega se ne moreš zanesti.

 

Ta Beko...prvi vtis-čist ena druga galaksija...pa Bosch ni neki najcenejši-serija 4!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doma smo imeli Candy-je. Delali v nulo.

Smo kupli Blomberg-a. Vezje šlo v kratkem....na srečo menjali pod garancijo.

 

Beko pralni stroj za perilo, je žlahto vedno jezil. Hladilnik jim je tudi malo čez garancijo zružil.

 

Upam, da bo sreča in bo dolgo delal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 28. 9. 2024 ob 22:51 je skritikrt napisal:

Danes čist popizdil,k že drugi dan zapored koda E31 na Bosch pomivalcu...stara fora,k je bilo že pri prejšnjem Boschu tako...netesnost banje,in skoz kaplja na dno,kjer je plovec za qaua-stop...pa ga izvlečem,nagnem na stran,da izteče voda ven...,in "jovo na novo"...in se mu sfuzla,in kaže eno drugo kodo...itd...

Poln qurac imam že tega Boscha...

Pa pred dvema mescema crknila Bosch mikrovalovka-crknil motor ventilatorja...brez ventilarorja pa "bog ne daj,da jo goniš"...lahko bajta zgori...

Nesem mikrovalovko na Etis servis...se sreča,da so takrat imeli akcijo "zastonj podaljšanje garancije na 5 let",čene bi bila mikrovalovka ža na smetišču...lih dobre 4 leta in crknila...

In so vgradili nov komplet ventilator, in lepo dela...še tišje...a glej ga hudiča-crkuje display...bo spet treba na servis...

 

Pomivalca pa mam Bosch-a res "beri zgoraj"...dve leti in pol in "za na deponijo"

 

In grem gledati, kaj čem kupiti....

Sem že imel Candy,Bosch,Miele,spet Bosch...in začnem gledati tudi Beko🙄 (ma Bosch hladilnik je rudi Made in Turky)...

Gledam mal boljše,in najdem na Mimovrste dva boljša prostostoječa...

In greva popoldne z ženo malo pogledati v BTC v Merkur...nič nimajo....

In zavijeva se v BigBang...in na koncu so imeli oba...boljšega pa je prodajalka izenačila z ceno od Mimovrste...in kot nalašč po vrhu še vikend-popust,in so ga imeli celo na zalog...prodajalka sploh ni vedela,da ga imajo,k so nekaj zajebali,in ga ni med prostostoječimi...

Je bila na koncu cena 522,75€-top cena!

Za tega gre.

 

WWW.BIGBANG.SI

BDFN36560XC  pomivalni stroj BEKO

 

Še uradna stran Beko

 

WWW.BEKO.COM

Prostostoječi pomivalni stroj (15 nastavitev položajev, Polna) | BDFN36560XC | BEKOGLOBAL

 

2 let garancije+3 leta ob registraciji,10 let na motor (inverter).

Kar je bilo meni važno-optično ne izgleda plastik-fantastik,A-klasa-najvarčnejši za ta cvenk sploh,zelo tih,zelo masivne košare iz debele žice-se takoj opazi...in vse živo ostalega...naj vsak zase pogleda,kogar zanima...

Upam,da nisem brcnil v temo z to znamko...

Jutri montiram...pa da vidim🙄

Ma za to ceno in 5 let garancije top

 

Mi imamo gorenje, krepko dražji, izključno zaradi podpore (slovenski servis)... opere v piko

 

AMPAK JE TAKO GLASEN, DA BOM EN DAN Z MACOLO VSEKAL PO VRATIH PA NAJ GRE V 3 ***** :vskalo:

 

pa predal se maje levo desno cigu migu levo desno

 

mati ima 15 let starega boscha, potegneš predal ven, vrhunski ležaji v popolni tišini precej bolj kompakten nič levo/desno

 

no pa saj tudi vemo, kako potem naše gospe s tem delajo ko je kriza... :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mulc mi na take odgovarja, da jasno da smo bili takrat tako tough, če smo pa še dinozavre lovil. 
    • Ne vem sicer kako ostali to opažate ampak jaz do letos nisem bil tolk pozoren, ker sem skozi mislil, da pač slučajno pride tako.   V glavnem, redni servisi. Ker delam relativno malo kilometrov pride na vrsto navadno servis po enem letu. Ampak po Mazdini logiki traja leto 50 tednov in ne 52 kot je dejansko. Avto začne cca en mesec pred zaključkom enega leta opozarjat na servis in odšteva dneve (od števile 14 do ničle), tako, da ko pride nula je torej še vedno dva tedna prej, predno bi se zaključilo letno obdobje. Vsak servis do zdaj je po cca dveh dnevih od prikaza prvega sporočila začel javljati še drugo za menjavo olja.   Ok, ker sem prej nekje delal letno 15-16kkm sem pač vedno mislil, da je to nekako sovpadlo.    Letos pa sem nekoliko manj vozil in še nisem prevozil niti 13kkm pa se je zgodba ponovila v natanko enakem vrstnem redu. Mesec pred obletnico obvestilo o servisu nato dva dni kasneje še obvestilo o olju. Se pravi je tole en navaden BS, da preverja kvaliteto olja, da vsako leto "ukrade" od 2-4 tedne tako, da sem že dobra dva meseca prej na servisu kot je bila prva registracija. Če bi skočil na prvo žogo in šel na servis takoj ko javi prvo sporočilo bi do zdaj izgubil že 5 mesecev.   Da ne bo kdo narobe razumel, tole ni jamranje, vseeno pa je butast način kako so pripravljeni manipulirat za mesece, da bi ja nekaj profitirali s servisi ali kako?      
    • Čestitke. Imel isto lupinico, vendar z 360 bazo
    • Ja al pa nrdiš, sam je kupljen od pontija več kot odličen,.. recept za homemade je pa preprost,.. balzamični kis in rjavi sladkor, zavreš pustiš da se zgosti in ohladiš. Lahko več tednov hraniš v hladilniku.   Just a moment... WWW.SPAR.SI  
    • Tudi jaz sem šel po precej letih iz apple watch na seiko mehansko klasiko, pa še draga mi jo je častila za okroglo     Vsak dan jo daš zjutraj gor, zvečer pred tušem odložiš - po 1 mesecu mi zamuja 15s, pač ok, ni nobene baterije briga te   Je mal bedno, k neveš kok si prehodu - pa včasih se znajdem da bi pogledal koliko je zunaj temp ali kdaj bo sončni zahod - kjer je bla aw skos ažurna…ampak za vse druge me pa prou mal briga   Pazi da je ne boš samo odložil v predal   ker te baterije so na dolgi rok smrt   odnesi na reciklažo v big bang/…
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.