Skoči na vsebino

Gume

Ustvari kratki URL


qwerty

Priporočeno sporočilo

pred 14 urami je Bini napisal:

Katere gume pa🤔

Hankook Winter I*cept RS3 W462 205/60 R16 96H ,XL, 3PMSF

danes so dražje za 5€/kos. winter is comming

Popravljeno od TBA
  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako, zimske gume Dunlop winter sport 5 dimenzije 225 40 18 za ProCeeda kuplene. Upam, da so res tako dobre kot jih eni hvalijo.🤔

Cena cca125€ kos.kar se mi zdi dobra cena :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Bini napisal:

Tako, zimske gume Dunlop winter sport 5 dimenzije 225 40 18 za ProCeeda kuplene. Upam, da so res tako dobre kot jih eni hvalijo.🤔

Cena cca125€ kos.kar se mi zdi dobra cena :prstgor:

So sigurno. Dunlop so bile vedno top zimske gume. 👍

  • Všeč 2
  • Zmeden 1
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

So sigurno. Dunlop so bile vedno top zimske gume. 👍

Letne pa še bolj👍

Za C-Maxa SportMaxx RT-adijo pamet😍...za CX-5 pa sedaj tudi obstaja SUW verzija RT-2...v bistvu komaj čakam,da tovarniške Toyo "zdrajsam"😄

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je Bini napisal:

Tako, zimske gume Dunlop winter sport 5 dimenzije 225 40 18 za ProCeeda kuplene. Upam, da so res tako dobre kot jih eni hvalijo.🤔

Cena cca125€ kos.kar se mi zdi dobra cena :prstgor:

Cena je dobra.

Upam da so se kaj popravli z zimskimi, Winter Sport 3D al 4 ( se ne spomnim točno) so bile samo 2 leti top, potem pa flop.

 

Letne Sportmaxx TT, pa tudi ja ne morem pozabit.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WWW.AMZS.SI

Spodbudno - in zaskrbljujoče: ob dobrih pnevmatikah v trgovinah najdemo tudi takšne, ki se jim je treba izogniti.

 

 

Sama žalost :)

 

Brezvezne firme, samo da "boljše" izpadejo boljše + nexen-a še vedno ne testirajo, čeprav ga verjetno vozi največji ljudi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je skritikrt napisal:

Letne pa še bolj👍

Za C-Maxa SportMaxx RT-adijo pamet😍...za CX-5 pa sedaj tudi obstaja SUW verzija RT-2...v bistvu komaj čakam,da tovarniške Toyo "zdrajsam"😄

Letne Dunlop trenutno ne briljirajo.

Neka srednja žalost. So pa bile včasih vrhunske. Zimske so pa bole in do že vedno top gume. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je godlike napisal:

Upam da so se kaj popravli z zimskimi, Winter Sport 3D al 4 ( se ne spomnim točno) so bile samo 2 leti top, potem pa flop.

 

3D so bile slabe, WS4, kot naslednica so bile pa super. WS5 pa tud nisem imel pripomb.

Ampak

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 41 minutami je Boss napisal:

 

3D so bile slabe, WS4, kot naslednica so bile pa super. WS5 pa tud nisem imel pripomb.

Ampak

Ampak..?? 

 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

 

3D so bile slabe, WS4, kot naslednica so bile pa super. WS5 pa tud nisem imel pripomb.

Ampak

Sem poiskal stare slike. WS 4D 2012 letnik.

Saj nima veze, kakor koli sem naletel na njih. Slaba izkušnja povzroči, da se jih izogibam. Pač gume ne kupim ravno na 3 leta in tudi želim da drži oprijem več kot 3.

 

Osebni - je pri meni dosti več vreden kot veliko javnih +.

Je le moj in vem zakaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Alex napisal:

Letne Dunlop trenutno ne briljirajo.

Neka srednja žalost. So pa bile včasih vrhunske. Zimske so pa bole in do že vedno top gume. 

Res,da po testih nikoli niso bile med najboljšimi 4-5 tipi,predvsem zaradi povečane obrabe.

So pa za to špica po vodljivost,oprijemu itd...o ceni pa mislim,da ne rabim razlagati.

Res,da za večino voznikov niso dobra izbira,za "norce",ki delajo malo kilometrov pa lih taprave😄

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je skritikrt napisal:

Res,da po testih nikoli niso bile med najboljšimi 4-5 tipi,predvsem zaradi povečane obrabe.

So pa za to špica po vodljivost,oprijemu itd...o ceni pa mislim,da ne rabim razlagati.

Res,da za večino voznikov niso dobra izbira,za "norce",ki delajo malo kilometrov pa lih taprave😄

Če hočeš vozit kot po tirnicah, so za  to prave gume Good Year F1, assimetric 6. Po suhem in mokrem voziš lahko enako divje in varno. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je skritikrt napisal:

Res,da po testih nikoli niso bile med najboljšimi 4-5 tipi,predvsem zaradi povečane obrabe.

So pa za to špica po vodljivost,oprijemu itd...o ceni pa mislim,da ne rabim razlagati.

Res,da za večino voznikov niso dobra izbira,za "norce",ki delajo malo kilometrov pa lih taprave😄

A niso v zgornjem testu na drugem mestu in še kaki dve leti nazaj na 4tem🤗

Nexenke zimske pa mi je na službenem pobralo po robovih v 2mesecih cca 20kkm....🫣😵‍💫

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Alex napisal:

Če hočeš vozit kot po tirnicah, so za  to prave gume Good Year F1, assimetric 6. Po suhem in mokrem voziš lahko enako divje in varno. 

Nisi povedal koliko stanejo🧐 

Jaz sem Dunlopke vozil 3 leta,pol pa nove gor...ni računice zame pri 12-13.000km/leto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.