Skoči na vsebino

Gume

Ustvari kratki URL


qwerty

Priporočeno sporočilo

pred 16 minutami je Bini napisal:

Joj, tele feltne so pa potrbne..🌈🪮

Se boš čudil,a sem jih enkrat že rihtal...čist do železa z fiberco,in z ferosanom in orng spral,z delavniškim fenom posušil...lepo z šmirglom čez in z nitro razmastil...naredil vrtiljak za feltne,orng z temeljno in črno prav za feltne...je tip mislil,da so nove,ko sem dal nove gume na njih...

Pol pa eno sezono je bilo ok,naslednjo pa že vse rjavo...😡

Če bi še kdaj to delal,bi dal speskati...pa še takrat dvomim,da bi kaj dlje zdržalo.

Bi moral dati prašno lakirati...torej orng zapečt...pol mogoče,da bi držalo par let🤔.

Sam se ne grem tega-ne dam toliko cvenka,k so radkapne čez.

Bolj je važno,da so gume kvalitetne.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 29 minutami je skritikrt napisal:

Se boš čudil,a sem jih enkrat že rihtal...čist do železa z fiberco,in z ferosanom in orng spral,z delavniškim fenom posušil...lepo z šmirglom čez in z nitro razmastil...naredil vrtiljak za feltne,orng z temeljno in črno prav za feltne...je tip mislil,da so nove,ko sem dal nove gume na njih...

Pol pa eno sezono je bilo ok,naslednjo pa že vse rjavo...😡

Če bi še kdaj to delal,bi dal speskati...pa še takrat dvomim,da bi kaj dlje zdržalo.

Bi moral dati prašno lakirati...torej orng zapečt...pol mogoče,da bi držalo par let🤔.

Sam se ne grem tega-ne dam toliko cvenka,k so radkapne čez.

Bolj je važno,da so gume kvalitetne.

 

Jp, res je.... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Scr3am napisal:

Kaj ces zelezne feltne barvat... Radkape pa gas.

Že dva,k tako mislita...

 

Mogoooče mal na grobo spucal,z ferosanom čez in splaknil,in dobro bo.

Prej k barvanje itd.,je šansa,da kupim nove radkaprne,k te so original še z leta 2006, in so tudi že boljse čase videle...moram malo počekirati,po koliko so🤔

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je skritikrt napisal:

Že dva,k tako mislita...

 

Mogoooče mal na grobo spucal,z ferosanom čez in splaknil,in dobro bo.

Prej k barvanje itd.,je šansa,da kupim nove radkaprne,k te so original še z leta 2006, in so tudi že boljse čase videle...moram malo počekirati,po koliko so🤔

Če so dobre ali original so pol cene alu feltn.... :nevem:

  • Všeč 1
  • Žalosten 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 minutami je Scr3am napisal:

Pa to je ze kar nekaj cajta. Ce imas M+S moras imeti snezinkico.

 

Sem su pogledat kaj je fora. U glavnem, na kratko, celoletne gume so prepovedal, se prav, pri njih mors imet m+s s snezinkico. Brez snezinkice pa niso vec ok za zimo

Popravljeno od Matick
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 13. 10. 2024 ob 13:10 je mazda_gg napisal:

M+S gume su od ovog mjeseca u Njemačkoj prešle u ilegalu, budući da su na snagu stupila stroža pravila, a aktualne, legalne zimske gume mogu se prepoznati po simbolu planinskog vrha sa snježnom pahuljom.

28188338.jpg

Ze od leta 2010 M+S ne pomeni vec zimske gume. M+S se sedaj najde tudi na letnih

 

Kot so rekli fantje mora bit moint everest pa snezit na njemu oz mora guma met 3ji Pred Menstrualni Sindrom Fertik - 3PMFS oznako

Popravljeno od jures
  • Všeč 2
  • Haha 1

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In, katere so 2024/2025 Mazda forum zimske gume?

 

Spogledujem se z Nexen Winguard Sport 2, mogoče jih že kdo vozi pa me zanima feedback.

 

Hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 49 minutami je Hixxy napisal:

In, katere so 2024/2025 Mazda forum zimske gume?

 

Spogledujem se z Nexen Winguard Sport 2, mogoče jih že kdo vozi pa me zanima feedback.

 

Hvala.

Nexen so sponzorske na forumu. Imaš tudi popust direkt pri proizvajalcu gum (Kitajc) 😁

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.