Skoči na vsebino

Gume

Ustvari kratki URL


qwerty

Priporočeno sporočilo

pred 45 minutami je Bini napisal:

Bejžte od Nexenk, jim zunanje robe pobira.... :nevem: Za pametno ceno mogoče še dobite Dunlop in Kleber pa kake Falken, ostale premijke pa imajo ceno 50€+

Tudi te naše prvovgradne Bridgestonke na cx30 so en polom od gum. Po dveh letih in prevoženih 35000 km so fuč. 

Sploh si ne upam več vozit v dežju, ker spredaj ne drži nič in nos beži takoj ven. Spomladi gredo gor nove Conti 7.

  • Všeč 1
  • Začuden 1
  • Žalosten 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Alex napisal:

Tudi te naše prvovgradne Bridgestonke na cx30 so en polom od gum. Po dveh letih in prevoženih 35000 km so fuč. 

Sploh si ne upam več vozit v dežju, ker spredaj ne drži nič in nos beži takoj ven. Spomladi gredo gor nove Conti 7.

Pa bi naj bil Bridgestone kao neki "top of top"...on par z Mišlenkami...no ja...vsaki dan se kaj novega naučim...🤨 

Hvala za info.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je skritikrt napisal:

Pa bi naj bil Bridgestone kao neki "top of top"...on par z Mišlenkami...no ja...vsaki dan se kaj novega naučim...🤨 

Hvala za info.

Te naše imajo oznako A na koncu številk in so namenjene Mazdi... 

Mogoče je zato kaj slabša, čeprav pri mei zaenkrat ni bilo problemov. Očitno sem navajen vozit kakšen avto tu in tam s kitajčki, ko pridejo zraven na avtu pri nakupu rabljenega avta..... :nevem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je skritikrt napisal:

Pa bi naj bil Bridgestone kao neki "top of top"...on par z Mišlenkami...no ja...vsaki dan se kaj novega naučim...🤨 

Hvala za info.

 

Jaz bi vseeno raje prebral kakšne reviewe na spletu kot tu na forumu :)

Ker ti lahko iz MX-5 ND povem, da so prvovgradne Bridgestone sicer noben presežek ampak čisto vredu (z izjemo mehkih bočnic).

 

Seveda, tudi feedback na avtu z double wishboni je drugačen (za moje pojme boljši) kot na strut/torsion beam.

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je g.Wankel napisal:

Jaz bi vseeno raje prebral kakšne reviewe na spletu kot tu na forumu :)

Ker ti lahko iz MX-5 ND povem, da so prvovgradne Bridgestone sicer noben presežek ampak čisto vredu (z izjemo mehkih bočnic).

Tudi sam najprej pogledam teste...a kot nekaj absolutno objektivnega jih ne vzamem...sem se tudi že "opekel" z P6 Cinturato...

So mi mnenja v bistvu bolj važna...na koncu pa itak neko svojo izbiro usekam.

Za teste pa...da vidim,kaj se ponuja,kaj obstaja,k kaj je bilo par let nazaj z ADACom ...vse plačano,sam da se folk nategne...

Tako da teste le infirmativno.

pred 1 uro je g.Wankel napisal:

Seveda, tudi feedback na avtu z double wishboni je drugačen (za moje pojme boljši) kot na strut/torsion beam.

Tukaj se pa absolutno strinjam....saj za neko umirjeno vožnjo ni razlike...sam ko gre "na oštro" npr. po serpentinah čez zaporedne ovinke...na slabi cesti itd...je razlika.

Popravljeno od skritikrt
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je skritikrt napisal:

Tudi sam najprej pogledam teste...a kot nekaj absolutno objektivnega jih ne vzamem...sem se tudi že "opekel" z P6 Cinturato...

So mi mnenja v bistvu bolj važna...na koncu pa itak neko svojo izbiro usekam.

Za teste pa...da vidim,kaj se ponuja,kaj obstaja,k kaj je bilo par let nazaj z ADACom ...vse plačano,sam da se folk nategne...

Tako da teste le infirmativno.

Tukaj se pa absolutno strinjam....saj za neko umirjeno vožnjo ni razlike...sam ko gre "na oštro" npr. po serpentinah čez zaporedne ovinke...na slabi cesti itd...je razlika.

To so te gume in mnenja drugih uporabnikov, ker so nekateri toliko pametni, da ne zaupajo forunašem, ki imajo izpit za, avto že 43 let in so zamenjali nešteto znamk in modelov gum na svojih avtih. 

https://www.tyrereviews.com/Tyre/Bridgestone/Turanza-T005.htm

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ravnkoar Primacy 4 dal na stock. Z vlkimi okami potegnil ven 5mm kos železa.

 

Gor sem dal strgane Bridgestonke. Bojo do konc novembra ok. Tolko da se zakonodaji zadosti.

Ne bi rad prej novih naročal, sem tak ekstrem pri dimenziji, da me je strah starega DOT-a.

Pridejo pa Michelin Pilot Alpin 5. Sem se lani zaljubil v njih, ker jih imam na i20n tudi. Take zimske še nisem vozil. 🤩

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 urami je godlike napisal:

Pridejo pa Michelin Pilot Alpin 5. Sem se lani zaljubil v njih, ker jih imam na i20n tudi. Take zimske še nisem vozil. 🤩

Boš povedal čez dve sezoni a so res tako super.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je Bini napisal:

Te naše imajo oznako A na koncu številk in so namenjene Mazdi... 

 

Ne, tist A ne pomeni, da so namenjene Mazdi, ampak pomeni, da so izdelane za območje ASEAN-a, kjer so zahteve nekoliko drugačne kot v EU in ja ta guma je nekoliko slabša na mokrem kot tista brez oznake A. Načeloma je pa tako, da Mazde, ki so narejene na Japonskem so opremljene z gumami s to oznako A, ker so pač cenejše in po mnenju finančnikov v Mazdi, zadosti dobre za prvo vgradnjo. 

 

Pol je pa tko, da Alex nori kakšen crap so pa čeprav na premium Mazdi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.