Skoči na vsebino

Gume

Ustvari kratki URL


qwerty

Priporočeno sporočilo

pred 4 urami je etcho napisal:

 

Ravno danes sem gledal (bolj iz firbca), katere letne dat gor, ko bo čas za menjavo tovarniških. In te (PremiumContact 7) zgledajo obetavne. Bridgestonke po suhem ajde ajde, po mokrem v ovinku malenkost hitreje voziš in si že na limitu zdrs/ne zdrs - spredaj. Ampak, jih bo treba ponucat prej.

Zimske Hankook i-cept evo3 pa čakajo na zimo, da jih preizkusim.

 

V bistvu mi je zanimivo, ker te Bridgestonke, ko se ogrejejo, po suhem držijo kot prilimane. Ko pa je samo mako vlažna cesta , pa se ne upaš več vozit z njimi. 

Pa da ne bo kdo mislil, da se to dogaja zaradi prehitre vožnje. V krožiščih je dovolj 30/uro,da ti sprednji del že nosi ven. Res, tako slabih gum na mokri cesti nisem še imel nikoli. Navajen sem  GY, F1 assimetric, ki dobesedno enako držijo po suhem in po mokrem. In venomer je to odlično. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 4,3k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

pred 1 uro je skritikrt napisal:

Problem je bolj,k sem bil v precepu,kaj narediti...bini gleda in si misli svoje.jaz vesel,k so nove gume,pa bi lahko rekel..."boli me za feltne,saj je za Forda".. pol bi pa ti bil jezen..."ja kako si lako takšen do forda..."☹️

 

Nikol ni prav...sicer ste pa vsi enaki...k da bi pokazal nago babo,pol bi pa vsi gledali ka kakšnem motorju sedi😂🤣...jaz vesel se pohvalim z gumami,a vsi gledate samo feltne😆😉

Sej na prvih slikah sm mislu, da si gume štrihu... 

  • Haha 1
  • Zmeden 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Alex napisal:

V bistvu mi je zanimivo, ker te Bridgestonke, ko se ogrejejo, po suhem držijo kot prilimane. Ko pa je samo mako vlažna cesta , pa se ne upaš več vozit z njimi. 

PZero od novega.

Mrzle poskakujejo pri zmotanem volanu, ker je 5° naklona za športno podvozje, kak je mokro =>groza.

Tudi hladne so nikakve.

 

Ko pa jih 10km ogreješ, pa držijo noro.

 

No hvala bogu se moje tudi noro rabijo in jih bom z lažjim srcem zamenjal.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pri trenutnih temperaturah zunaj mi še ni potrebno ogrevati.... 🤗 Sem jo pa pred cca 14timi dnevi, ko se je za par dni ohladilo malo zalaufal in res hitro ogreje za stopinjo, dve... 🤗 Kako bi bilo pozimi pa ne vem.... 🤔
    • @Scr3am   Vprašaj kateregakoli strojevodja,ki ima izpit za KISS-a...kako kaj klima v kabini🥶...ki si deli zunanjo enoto z klimo prvega potniškega oddelka za kabino... Ti bo dalo za misliti.
    • Imaš dve slike od zunaj...ta izolacija je še od prej...baker z izolacijo,odtok kondenza (32mm fi kanalizacijska),odvod kondenza zunanje enote (samo če greješ pozimi pri minusu) in kabel za štrom je vse še od prej...Januar 2018 Izolacija pa ni nič preperela...povečaj😉  Vse je odvisno od tega,al je speljana pod pokrov al ne...k če ni,pol pada gor dež,zmrzuje,in jo razdrobi. Podobno je na moji toplotni črpalki...bom slikal,in objavil....tudi moram še zrihtati😅...ma. nikoli ni konec,zmeraj se kaj najde🥺 Si imel prav...midva sva dober tim😄😉👍   Ob priliki,če boš kaj preklopil,k sedaj se ponoči že malo ohladi...mal napisi kako greje...marsikdo je verjame,kako dobro to dela...
    • Tega sicer ne vem, je pa Simon poudaril, da so vse bistvene stvari zamenjane, tako da prevoženi kilometri mene niti ne bi skrbeli v primeru nakupa.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.