Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • Pozdravljeni,   Rad bi dobil kakšen predlog kje iskati rešitev za težavo od mrzlem vžigu kot na videu.    Kdaj se to zgodi: - izključno, ko je motor hladen / mrzel; - traja nekaj sekund in preneha;   Olja med intervali ne pije, zamenjan je bil rele vžiga (močno pomagalo), MAF spucan, napak na računalniku ni.   Sumim, da je mogoče kakšen injektor težave. Hvala v naprej za predloge. 20240703_162935.mp4
    • Logično, tist so bile več ali manj obljube pred volitvami, da bo zeleni prehod rešil vse. Računi brez krčmarja v glavnem.
    • Mogoče, mogoče pa vendarle ... ... ...   EU: na vidiku velikanski preobrat, prepoved leta 2035 se sesuva WWW.ZURNAL24.SI Največja evropska politična skupina bo zelo verjetno omilila načrt o popolni prepovedi motorjev z notranjim zgorevanjem z letom 2035.  
    • Ljudje, ko so zaljubljeni, delajo neumne stvari! Jaz sem se enkrat celo poročil...
    • In Bog je dal ženski obrvi. Ni bila zadovoljna, jih pobrije in nariše nove. In Bog je ženski dal nohte. Ni bila zadovoljna, dala je umetne gor. In Bog je ženski dal višino. Ni bila zadovoljna, obula si je visoke pete. In Bog je ženski dal ustnice. Ni bila zadovoljna, nafilala si jih je z botoksom. In Bog je ženski dal prsi. Ni bila zadovoljna, namestila je silikone. In zdaj se jaz čudim vam. Če Bog ni mogel zadovoljiti ženske, kaj se vi, navadni smrtniki, sploh trudite…
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.