Skoči na vsebino

Prodam: Hladilno tekočino Mazda FL22

Ustvari kratki URL


samSimon

Priporočeno sporočilo

Živjo, imam nekaj 5 litrskih kantic Mazdine originalne hladilne tekočine za prodat, če bi kdo slučajno potreboval. Tekočina je zelena FL22 in je premixed, torej se ne meša z vodo.

Cena 20€ kanta. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem probal 3L koncentrala podarit, ker sem naročil 5L koncentrata Ravenol. Pa ga noben niti zastonj ni htel.

 

Upam, da bo tebi boljše šlo. 🙂

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

20 minutes ago, samSimon said:

Bom počaku, sej bojda pokajo plastični spoji na hladilnikih CX-30 in ko bo komu spustu... 😈

Pa tesnila glav motorja tudi. Jaz sem že kandidat za nakup, ko bo dopustov konec 😀

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Z M A J napisal:

Dr. Pelko bi verjetno tole odkupil :)

Zastojn bi mu dal, samo da ne bi stran vrgel, a zdaj pa bi odkupil 😂

 

3/4 leta sem se mantral, da sem enemu Mazda lastniku skoraj na silo v roke dal 😎

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Valda mu ne bom iz štajerske kantice gor vozil. No mogoče bi, ko sem šel na Krvavec 😅

 

Zajebancija je bla. Sem pa resno imel namen podariti in sem jo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 13 urami je vzupan3 napisal:

Pa tesnila glav motorja tudi. Jaz sem že kandidat za nakup, ko bo dopustov konec 😀

Sanja svinja kukuruz, nobenih težav ni.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.