Skoči na vsebino

Kupim: Mazda 6, bencin, od 2010 naprej (najraje 3. generacija)

Ustvari kratki URL


APoplas

Priporočeno sporočilo

pred 13 urami je Bini napisal:

Dinozavra nisem vozil zato ne bom pametn ampak x186 gre odlično, še preveč za naše razmere na cestah :nevem:

Najbolj sem vesel, ko je kak prazničen dan brez prometa in si lako dam malo duška.... :jupiii:

Ej..Enako... meni je CX30 X186 motor TOP 😉😁😁Lepo se vozi  ....super 👍to je moje osebno mnenje 😉😁😁 tako. . Vsak ima svoje mnenje ZOOM ZOOM 🤣😉😁😁

  • Všeč 3
  • Ljubim 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 urami je Tilen5 napisal:

S porabo 6.0 ja.. 🫣🙈

Včas še manj.... 😋

pred 8 urami je MazdaBoy napisal:

Bini, pa gre to tolk, da si daš duška? 😛 

Jp, to je TOP od CX-30 tk.... 👌:danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
dne 19. 8. 2024 ob 11:25 je brdavs napisal:

Nemška (mobile.de) vsaj 2016 mazda 6 prvi lastnik je samo ena 13990 ostale so dražje... (pa še ta ima 200000km)

 

kaj torej manjka, da g. Jani ne zaključi posla?

 

lp

G. Jani je zakljucil posel. Kupil sem avto, ki je razen nekaj prask res lepo ohranjen, sploh znotraj je kot nov. Tudi za ceno sva se še malo pogodila. Kar precej časa sem iskal 6ko bencinarja, tako da sem glede na ponudbo, ki je prakticno skorajda ni, z nakupom zelo zadovoljen. 

Popravljeno od Tomosaki
  • Všeč 9
  • Ljubim 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala obema! Po prvem tednu lahko samo recem, da uzivam za volanom, tudi od opreme glede na moje relacije ne pogresam nicesar. Mogoce samo vprašanje za koga ki je avto čipiral. Glede na to, da je identicen motor kot ga ima bencinar z revolution opremo in s 165 konji... Ali bi bilo smiselno dvignit konje na 175? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je 50keda napisal:

@Tomosaki in kaj točno se zdaj ujagal?


verjetno tole 

 

image.png

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 urami je dvorjan napisal:

Janez007 ima pa res vse pod nadzorom. Ko bom dal jaz oglas na avto.net, me boš ziher po dveh minutah poklical. 😃

Janez BOND, opravičuje ime. :)

  • Všeč 1
  • Haha 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Tomosaki napisal:

Mazdo 6 2016 g145. Tole crno, ko je g. Jani prodajal. 

Čestitke za nakup, velik varnih km, naj ti dobro služi 👍 :zoom-zoom:

  • Všeč 1
  • Hvala 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 urami je dvorjan napisal:

Janez007 ima pa res vse pod nadzorom. Ko bom dal jaz oglas na avto.net, me boš ziher po dveh minutah poklical. 😃

Lahko se zmeniva še predno daš oglas, ampak se bojim, da sva podobne sorte in bova težko prišla skupaj (kupila bi čim ceneje, prodala čim dražje) ... 😃

 

Ja, se hitro naveličam avtov, počasi bi bilo treba zamenjat ... po možnosti 1. lastnik, vsa pločevina še 1. barva, še vsaj 1 leto v garanciji, čim manj prevoženih km. To so neka osnovna izhodišča za dober nakup.

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razen nekaterih. Mazdo CX-3 sem leta 2019 kupil 3 leta in 3 mesece staro, imela je nekaj manj kot 12.000 km. V garaži je bila pokrita z deko. Uporabljena le za daljše vožne. 🙂

 

Ko se menim za ceno je lastnik trdil, da je za novo plačal 24.000 €. Rekel sem mu, da to ne more biti res, da je bila cena okoli 21.000, ampak da to itak ni pomembno, važno je, da se zmeniva za ceno starega ... na koncu sva udarila sredino. Avto naslednje dni prevzamem in plačam dogovorjeno kupnino. Potem prodajalec vzame 500€ in mi jih da nazaj rekoč, res si imel prav, nov avto je bil 21.000. "Svaka mu čast!" ... in za informacijo - ni bil Slovenec, tudi ne belopolt.

 

Ta avto letnik 2016 (danes je star že 8 let) ima na trgu še vedno podobno ceno, kot ga je imel 3 leta star pred 5-timi leti.  🙃

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 7 minutami je Boss napisal:

... in še vedno ne vemo za kolk si jo kupil.

 

sem že sigurno kdaj napisal, ... v oglasu je bila cena 15.500€ ... pa da je letnik 2015 ... se je lastnik za 1 leto zmotil ... takrat je bila to normalna oglaševana cena, novi 2.0 G120 Revolution so prišli dobrih 20.000 €, navadni pa okrog 15.000. 

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.