Skoči na vsebino

Mazda.com novice (ENG):Fiscal Year Ending March 2025 First Quarter Financial Results Announcement

Ustvari kratki URL


Mazda-si.net

Priporočeno sporočilo

pred 18 minutami je NevLado napisal:

Top, še več suvov v prihodnje, 6ka pa samo za kitajski trg?

 

Posnetek zaslona 2024-08-07 102821.pngPosnetek zaslona 2024-08-07 102838.png

 

Moji bodoči ekološki alternativi sedanji bencinski Mazdi 3 za 20 km prevoz do službe (po Mazdinih trendih očitno več ne bo Mazda):

- dizel avtobus  (cca 50 minut + 20 minut hoje)

- dizel vlak (cca 25 minut + 20 minut hoje) .. pogosto zamuja, ali se pokvari ... 

 

image.png

Popravljeno od Janez007
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, žal zgleda bo naslednji avto neka druga znamka

 

sam hudič je dobiti OK sedana (vem, da sem eden redkih, ki jim je sedan lepši kot karavan, vsekakor pa milijonkrat lepši kot SUV oblika).

 

Res sem upal, da bo zadnja različica Toyote Camry tudi v Sloveniji sam je žal ni/ne bo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Hixxy napisal:

Jah, žal zgleda bo naslednji avto neka druga znamka

 

sam hudič je dobiti OK sedana (vem, da sem eden redkih, ki jim je sedan lepši kot karavan, vsekakor pa milijonkrat lepši kot SUV oblika).

 

Res sem upal, da bo zadnja različica Toyote Camry tudi v Sloveniji sam je žal ni/ne bo.

 

 

Jah superb limo al pa višji rang audi a5, seveda striktno oboje samo dizel 200 konjev, za audija se začne pri 50k eur, pa da dodaš še malo opreme in smo tam kjer smo :D 

  • Všeč 3
  • Žalosten 1
  • Ni všeč 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Škoda Superb 2024 je trenutno moja top izbira. Mogoče malo velika, ampak zgleda super(b).

 

Še vedno je pa KIA Proceed alternativa, ki bi bila tud v igri, če ugotovim, da ne rabim tolk avta.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdaj ko sem bil na dopustu, večina Slovakov, Čehov fura samo octavie RS ali pa uni glomazni Kodiaki al kaj je že.....v glavnem slovenčkom nam gre slabo glede na vozni park ostalih tablic, kar sem jih imel možnost videti na trajektu oz na otoku.... (zmahajo pa itak tablice z SRB :), tam je bilo pa samo m5, x6 ali pa limo 7tka.....noro kaki avti

  • Všeč 1
  • Haha 2
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoče pa le taki, ki imajo za RS-a sploh še zmorejo take cene na Jadranu. Nemški delavski razred jih recimo ne zmore več. :nevem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je sportman333 napisal:

Zdaj ko sem bil na dopustu, večina Slovakov, Čehov fura samo octavie RS ali pa uni glomazni Kodiaki al kaj je že.....v glavnem slovenčkom nam gre slabo glede na vozni park ostalih tablic, kar sem jih imel možnost videti na trajektu oz na otoku.... (zmahajo pa itak tablice z SRB :), tam je bilo pa samo m5, x6 ali pa limo 7tka.....noro kaki avti

Vsi ti se bolj kot ne skrivajo.... 🫣😁😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

On 8/12/2024 at 4:03 PM, Boss said:

Škoda Superb 2024 je trenutno moja top izbira. Mogoče malo velika, ampak zgleda super(b).

 

Še vedno je pa KIA Proceed alternativa, ki bi bila tud v igri, če ugotovim, da ne rabim tolk avta.

 

Kaj pa un VW arteon shootingbrake, meni izgleda kar ok. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je bil v mojem izboru 2019 ampak v vsakem pogledu je bil predrag. Že takrat je prihajal blizu 50k€ - preveč takrat. Danes pa hmmm ... cena je še vedno začne okoli 50k€, tako, da nekaj hudo se ni podražil bi pa sam vzel 5-vratno obliko (ne vem, če se spoh še prodaja), ker je bistveno lepša kot SB.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 7. 8. 2024 ob 11:20 je Hixxy napisal:

Jah, žal zgleda bo naslednji avto neka druga znamka

 

sam hudič je dobiti OK sedana (vem, da sem eden redkih, ki jim je sedan lepši kot karavan, vsekakor pa milijonkrat lepši kot SUV oblika).

 

Res sem upal, da bo zadnja različica Toyote Camry tudi v Sloveniji sam je žal ni/ne bo.

 

 

Nekaj izbire še mamo 🙂 😉Audi A5 Sportback (sicer je šel ven, ker je prišel novi A5 limuzina), BMW 3 ali 4-ka Gran Coupe, VW Arteon, Škoda Superb, Octavia.... 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 urami je MazdaBoy napisal:

Nekaj izbire še mamo 🙂 😉Audi A5 Sportback (sicer je šel ven, ker je prišel novi A5 limuzina), BMW 3 ali 4-ka Gran Coupe, VW Arteon, Škoda Superb, Octavia.... 😊

v60, v90

  • Všeč 2
  • Haha 1

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.