Skoči na vsebino

Menjava sprednje kamere

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Razmišljam, da bi se lotil menjave sprednje kamere (parkirne kamere) na moji M6. Se je že kdo lotil tega podviga?

Gledal sem posnetke na Youtubu kako odstraniti sprednji odbijač in je kar nekaj dela. Je še kje kakšna posebnost?

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je asddas napisal:

Razmišljam, da bi se lotil menjave sprednje kamere (parkirne kamere) na moji M6. Se je že kdo lotil tega podviga?

Gledal sem posnetke na Youtubu kako odstraniti sprednji odbijač in je kar nekaj dela. Je še kje kakšna posebnost?

 

Lp

 

Ja, menda je veliko dela, da se pride do nje in se zamenja (informacija servisa, ko so jo menjali na naši M6). Me pa zanima, zakaj jo menjaš - zaradi splošno znane slabe kakovosti z boljšo, katero?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Počila je leča in je noter prišla umazanija. Tako da sedaj nič več ne vidi.

 

Zamenjal pa bi za drugo enako. Kaj obstaja tudi boljša?

Popravljeno od asddas
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na ebay-u jo dobiš za dobrih 100€, pride pa iz Kitajske. Tako da je treba še DDV prištet in stroške carinskega postopka.

Na Aliexpress pa z vsemi stroški dostavljeno na dom cca. 130€. Je pa oboje OEM kamera.

Popravljeno od asddas
  • Všeč 1
  • Hvala 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.