Skoči na vsebino

Platišča in zimske gume za CX-30 ter homologacija platišč

Ustvari kratki URL


Justus

Anketa  

10 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Katera od platišč se najbolj podajo k avtu? (možno je izbrati več odgovorov)

    • Platišča A
      0
    • Platišča B
      1
    • Platišča C
      0
    • Platišča Č
      3
    • Platišča D
      6
    • Platišča E
      0
    • Platišča F
      0
    • Platišča G
      4


Priporočeno sporočilo

pred 18 minutami je Justus napisal:

 

 

Sem med oznake oziroma tage te teme dodal še "homologacija platišč", če bo kdo iskal po forumu, da prej najde ... @Jest mogoče lahko spremeniš naslov te teme, ker jaz ne morem, npr. v "Platišča in zimske gume za CX-30 ter homologacija platišč"?

 

 

 

 

 

Hvala za priporočila. Malo sem pregledal teste in cene pa sem se naposled odločil za Hankookove zimske gume ...  😊

Kje jih boš vzel in koliko so, mogoče še komu prav pride info, ker se počasi bliža zima.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najugodnejšo ponudbo sem našel na LiderPnevmatik.si, GumeNaDom.si in NoveGume.si po 525 € za komplet.

WWW.LIDERPNEVMATIK.SI

Pnevmatike Hankook Winter I*cept EVO3 W330 215/55 R18 99V XL FSL 3PMSF na zalogi in ceneje na spletišču LiderPnevmatik · Brezplačna...

 

  • Všeč 1
  • Hvala 1

1568864.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 minutami je Justus napisal:

Najugodnejšo ponudbo sem našel na LiderPnevmatik.si, GumeNaDom.si in NoveGume.si po 525 € za komplet.

WWW.LIDERPNEVMATIK.SI

Pnevmatike Hankook Winter I*cept EVO3 W330 215/55 R18 99V XL FSL 3PMSF na zalogi in ceneje na spletišču LiderPnevmatik · Brezplačna...

 

Za drugje ne vem kako je, vendar pri Liderpnevmatik so meni na račun nizke cene poslali leto in pol stare letne gume Nexen. Ker so letne in delam veliko km, se ne sekiram preveč, itak bodo le za dve leti. Zimske pa bom raje kje drugje vzel, kjer bom vedel za DOT, pa tudi če bodo par evrov več.

Popravljeno od tomzel
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Platišča in zimske gume za CX-30 ter homologacija platišč
pred 1 uro je tomzel napisal:

Za drugje ne vem kako je, vendar pri Liderpnevmatik so meni na račun nizke cene poslali leto in pol stare letne gume Nexen. Ker so letne in delam veliko km, se ne sekiram preveč, itak bodo le za dve leti. Zimske pa bom raje kje drugje vzel, kjer bom vedel za DOT, pa tudi če bodo par evrov več.

Nemec mi je rekel, da se zakonsko tretirajo kot nove pri njih tekoče in preteklo leto.

 

Na srečo so bile zimske mišelinke par tednov stare.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 urami je Janez007 napisal:

 

 

 

In jaz naj zaupam glede zimskih gum primorcem? 🙃  🤣 

Ne vem za gelipterja, a sam veliko vozim v snegu ali brozgi. Predvsem mi je pomembno, da je zimska guma dobra na mokri cesti, s kakršnimi se večinoma srečujemo v zadnjih zimah. 😊

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
pred 2 minutama je Justus napisal:

Oj  @Bini ti boš gotovo vedel ... A je treba te senzorje za tlak upariti z avtom ali karkoli narediti, da ti na računalniku pravilno prikazuje tlak v gumah?

Te senzorji za tlak se sami avtomacko povežejo po 300m vožnje 😉😁😁seveda so lahko kopja za Mazdo cx30 😉😁

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Gelipter napisal:

Te senzorji za tlak se sami avtomacko povežejo po 300m vožnje 😉😁😁seveda so lahko kopja za Mazdo cx30 😉😁

Točno tako je a jaz imam original od Mazde.... 👍😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.