Skoči na vsebino

Prodajam Xsaro Picasso

Ustvari kratki URL


Nejc1986

Priporočeno sporočilo

Hoj, če kdo rabi winterwagen ali pa prostoren poceni avto... 

 

Prodajam XP, bencinar 1.6.,predelan na LPG. 216t km,letnik 09, prvi lastnik. Zunaj kar nekaj bušk (ljubljansko življenje),notri lepo ohranjen, veliki servis narejen lani, letos menjani diski in ploščice ter kondenzator klime skupaj s cevmi (rak rana Citroenov), rja na pragovih sanirana par let nazaj ampak spet počasi seka ven.

 

Vse tehnične naredil b.p... Redno servisiran pri Jerovšku (računi so). Torzija zdrava.

 

Na avtu so zimske Goodyear gume.

 

V avtohisi mi ponujajo 500eur, v lastni režiji bi želel malo več, z dilerji na a.netu se mi ne da jebat.

 

Prodajam izključno in samo za to,ker bom vzel očetovega Tipa (Fiat Tipa da ne bo pomote ).

 

Aja,avto je star 15let.... 216000km. Buške in vdrtine so . 

IMG_20240831_084026.jpg

IMG_20240831_084021.jpg

IMG_20240831_084016.jpg

IMG_20240831_084006.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je MazdaBoy napisal:

Fajn prodaj Nejc 👍

Tnx. Iskreno se mi gre za to,da gre od hiše ker nimam kaj delati z 2avtoma in bi raje videl da gre nekomu ki ga rabi (trdim da je avto boljsi kot 90posto jajc za jurja na a.netu),kot pa nekomu ki ga bo dilal naprej za 2jurja ...

Popravljeno od Nejc1986
  • Všeč 3
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.