Skoči na vsebino

Mazda 3 sedan platišča

Ustvari kratki URL


Dk21

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem,

 

moja mazda letnik 2016 sedan je prišla z original 16 colskimi platišči. Homologirana je tudi na 18 col 215 širine pnevmatike....

 

Jaz bi imel 18 col 225. Je kdo že delal to? Kolko pride homologacija? Je dovolj prostora za to širino pnevmatik glede na to, da avto ni znižan? Bi potreboval še kake distančnike, da bile gume lepo poravnane?

 

Kam bi se lahko oglasil za vse te informacije?

 

Hvala vsem.

 

L.P D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 21 minutami je Dk21 napisal:

Ma ne da me žuli. Malo ozke se mi zdijo 215. Imam Civica z 225 45 17 pa zgleda super. Tele 205 16 col so pa ko ene radrike....

 

Kako se pa kaj tale nexen obnese v dežju? Pa sicer poleti? Jaz ga rad kar pritisnem občasno....

Vredne vsakega centa, če so SU4 :) 

 

2 leti komot narediš z njimi in 30kkm, mišelinke so 180 pa so za 4... nevem, jaz imam raje vsake 2 leti frišne gume

 

če boš pa paradiral za 5.45 porabe in klimo na off, bodo pa za 3 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.