Skoči na vsebino

Nakup avta pred 2025

Ustvari kratki URL


Boss

Priporočeno sporočilo

Pijem koffe in premišljujem... 🤔

Tale ProCeed se pelje odlično čez ovinke čeprav je bila mokra cesta je zelo uravnotežen in ni potrbnih popravkov skozi ovinke. 👍Leži še boljše kot M3ka.👌Avt. menjalnik(7) je dva razreda boljši od Mazdinega (6) prestav. Trenutno poraba je kazala 8.2,sam bog ve kdo jo je vozil in kako... 🤔Ko se bo tankala bo reset in poročam realno porabo. 👍V notrnjosti je precej tiha čeprav je padal dež. Notranjost je všečna ni pa nekega prestižnega občutka kot pri Mazdi. Ker je strop črn deluje dokaj utesnjen, ko pa odpreš strop je dosti boljši občutek. Sedeži so vrhunski, delno usnjeni in električni, dvospominski. Lako si jih zelo dobro prilagodiš👍 Ima vsa možna elektronska  pomagala, sploh ne vem česa nima!! Prtljažnik je res velik in plitek, ker ima v podnu razne predale za večje in manjše predmete, ki ti zato ne letijo po celem prtljažniku. Ima pa tudi rezervno kolo.🤗

Dobil sem zelo dober občutek in bi rekel, da je vredna tega denarja čeprav je KIA.... 😁

 

 

IMG_20240927_144733.jpg

IMG_20240927_103426.jpg

IMG_20240927_143623.jpg

IMG_20240927_143645.jpg

IMG_20240927_143723.jpg

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Bini napisal:

Ker je strop črn deluje dokaj utesnjen

Jaz jih imam že leta: Giulietta, Focus, i20n.

 

Navadiš se ga. Meni nikakor ne deluje utesnjujoče. Dejansko mi je všeč.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 20 minutami je godlike napisal:

Jaz jih imam že leta: Giulietta, Focus, i20n.

 

Navadiš se ga. Meni nikakor ne deluje utesnjujoče. Dejansko mi je všeč.

Meni je tudi všeč, deluje pa manjše in vse je bol zatemnjeno, mogoče je ob sončnem vremenu kaj drugače.... 😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.