Skoči na vsebino

Nakup avta pred 2025

Ustvari kratki URL


Boss

Priporočeno sporočilo

Nečak ima škodo oktavijo RS. Pa je bil že kar nekajkrat na servisu z njo. Enkrat so mu morali zamenjati komplet volan. (Problem z komandami), dvakrat je šel motorček za dvig stekel - najprej na voznikovi strani nato še na sovoznikovi, 

Enkrat menjan senzor izpušnih plinov (gorela lučka). Nečak ni preveč zadovoljen z njo in jo prodaja. 

  • Všeč 1
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Alex napisal:

Nečak ima škodo oktavijo RS. Pa je bil že kar nekajkrat na servisu z njo. Enkrat so mu morali zamenjati komplet volan. (Problem z komandami), dvakrat je šel motorček za dvig stekel - najprej na voznikovi strani nato še na sovoznikovi, 

Enkrat menjan senzor izpušnih plinov (gorela lučka). Nečak ni preveč zadovoljen z njo in jo prodaja. 

Se vidi, da so jo isti načrtovali kot @Slivka Fucksa.

pred 58 minutami je Tilen5 napisal:

aja pa dizlac je

Največja žalost pri avtih.

261 konjev najbolj močen bencin, dizl pa 190. Če si to oboje zasluži RS značko sem jaz nor.

 

Dizlom nalepijo športno značko, pa skoraj nikoli nimajo istih karakteristik. Dizl je vedno slabši. Pa ne ker ga ne maram, tovarne dajo slabšo mašino noter.

Popravljeno od godlike
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 27. 9. 2024 ob 15:28 je Bini napisal:

Pijem koffe in premišljujem... 🤔

Tale ProCeed se pelje odlično čez ovinke čeprav je bila mokra cesta je zelo uravnotežen in ni potrebnih popravkov skozi ovinke. 👍Leži še boljše kot M 3ka.👌Avt. menjalnik s(7)prestavami je dva razreda boljši od Mazdinega s(6) prestavami Trenutno poraba je kazala 8.2,sam bog ve kdo jo je vozil in kako... 🤔Ko se bo tankala bo reset in sporočim realno porabo. 👍V notrnjosti je precej tiha čeprav je padal dež. Notranjost je všečna ni pa nekega prestižnega občutka kot pri Mazdi. Ker je strop črn deluje dokaj utesnjeno, ko pa odpreš strop je dosti boljši občutek.🤗 Sedeži so vrhunski, delno usnjeni in električni, dvospominski. Lako si jih zelo dobro prilagodiš👍 Ima vsa možna elektronska  pomagala, sploh ne vem česa nima!! Prtljažnik je res velik in plitek, zato ker ima v podnu razne predale za večje in manjše predmete, ki ti zaradi tega ne letijo po celem prtljažniku. Ima pa tudi rezervno kolo.🤗

Dobil sem zelo dober občutek in bi rekel, da je vredna tega denarja čeprav je KIA.... 😁

 

 

IMG_20240927_144733.jpg

IMG_20240927_103426.jpg

IMG_20240927_143623.jpg

IMG_20240927_143645.jpg

IMG_20240927_143723.jpg

Še dve fotki ProCeeda v lepšem vremenu... 😉

IMG_20240928_223356.jpg

IMG_20240928_223529.jpg

  • Všeč 5
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Včeraj sem imel na razpolago za cel dan novega BMW 320 i  ,2.0i. X drive, 184 konjev,karavan. Kakšni so občutki? 

Vožnja je fenomenalna kot po tirnicah, tiha je tudi pr zeloi visokih avtocestnih hitrostih. Avtomatski menjalnik super hiter in uglajen. 

Slabosti? Totalno digitalno vse noter (nič mehanskega), 500 litrski prtljažnik ni bog ve kako prostoren za karavana. 

Poraba? Tam tam nekje z dinozavrom (8 l / 100), če ne paziš takoj še več, je pa ta prednost  pri njem proti dinozavru, da ima kar dober navor in vleče podobno kot dizelca. Bi (ga bom) imel? 

Mogoče. 

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je Alex napisal:

Vožnja je fenomenalna kot po tirnicah

Zanimivo.

Je imel m podvozje?

Kolega ima 3 leta starega touringa, xDrive, AT.

Iz sedežev mi v ovinku rit ven nese, mehko podvozje, potem na grdo spoka, volan preveč indirekten.

Focus in 2008 Mondeo ga neseta v vseh pogledih vožnje, seveda imata oba športno podvozje.

Žal sem pred 10 leti vozil 5-tko touringa. Ista zgodba, razen, da so bili sedeži takrat boljši.

 

Menjalnik pa dela v nulo. Kaj drugega od ZF-a ni za pričakovat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 54 minutami je godlike napisal:

Zanimivo.

Je imel m podvozje?

Kolega ima 3 leta starega touringa, xDrive, AT.

Iz sedežev mi v ovinku rit ven nese, mehko podvozje, potem na grdo spoka, volan preveč indirekten.

Focus in 2008 Mondeo ga neseta v vseh pogledih vožnje, seveda imata oba športno podvozje.

Žal sem pred 10 leti vozil 5-tko touringa. Ista zgodba, razen, da so bili sedeži takrat boljši.

 

Menjalnik pa dela v nulo. Kaj drugega od ZF-a ni za pričakovat.

Ja. M paket. 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 27. 9. 2024 ob 16:33 je Tilen5 napisal:

@godlike k se čudiš,..na to sem namigoval

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19861038&display=Volvo V60

 

Lahkopa tudi kaj takega,..sej je reku boss "sky is the limit"

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19993610&display=Volvo V60

Nevem od kje ljudem denar, da dajo 50k za daily auto

 

To so verjetno vse lizingi?

 

Greš v štacuno in ti ga en butne na prvem parking, a kaj pol?

dne 28. 9. 2024 ob 22:39 je Bini napisal:

Še dve fotki ProCeeda v lepšem vremenu... 😉

IMG_20240928_223356.jpg

IMG_20240928_223529.jpg

Kje ma ta avto meglenke skrite :o 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je NevLado napisal:

Nevem od kje ljudem denar, da dajo 50k za daily auto

 

To so verjetno vse lizingi?

 

Greš v štacuno in ti ga en butne na prvem parking, a kaj pol?

Kje ma ta avto meglenke skrite :o 

tam ko mazda 6 2021  :D

 

image.jpeg

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Boss napisal:

Meglenke so tko outdated. Če maš matrične LED žaromete jih ne rabiš.


Se strinjam… jih že prej, ko sem jih še imel, nisem kaj dosti pogrešal … Sedaj na CX-60 pa je samo zadnja meglenka… ki pa je tudi ne uporabljam …

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.