Skoči na vsebino

Nakup avta pred 2025

Ustvari kratki URL


Boss

Priporočeno sporočilo

pred 6 urami je Bini napisal:

Glede na tvoje letno prevožene km se bodo počasi začele znane disel težave😔. Boljše, da jo daš meni za sfurat.... 😁😉

 

Samo res, @Boss, dizel in to Mazdin, to so same težave in stoški. Boljše, da jo menjaš. In da ti malo pomagam, jo vzamem kar jaz, da se ne boš mučil s prodajo...

  • Všeč 1
  • Haha 3
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Bini napisal:

Glede na tvoje letno prevožene km se bodo počasi začele znane disel težave😔. Boljše, da jo daš meni za sfurat.... 😁😉

Haha, na tisti tvoji regionalki? Tam ga šele ubiješ, k se sploh ne bo zavrtel. Sem tankal v Lj, resetiral števec in je kazal na odcepu iz AC v Celje porabo 5,3. Skozi Celje, Štore in nato v Šentjur je pa padlo povprečna na 5,1. Sem nazaj grede mal mu raztegnil noge na AC, da ga res ne zabijem do konca, ker se mi je kar smilil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 10. 10. 2024 ob 22:09 je Boss napisal:

Pismo, nisem našel niti enega pametnega kalkulatorja, da bi si zračunal zavarovanje s kaskom za avtomobili, ki jih šele človek kupuje. A se da kaj brez tega, da bi mi pol pripravljali ponudbo, ki jo zaenkrat sploh še ne rabim?

 

Da bi vsaj ocenil kolk bi me kej prišlo, da ne bi bil šok ob prvi registraciji, ker neki mi pravi, da z maks bonusom bi me 265KM Škoda Superb za 47k€ verjetno opljačkala tam nekje za 2,5k€? Se motim?

@Bossza KiA zavarovanje ti lahko povem iz prve roke , tako ugodnega zavarovanja kot ga ima KIA ne moreš dobit nikjer. KIA ima svoje zavarovanje in dobiš polico , ki velja 7 let, vsa leta imaš enak znesek zavarovanja in se ne spreminja glede na podražitve. Moj primer nov Sportage cena po kataogu 42.000 in imam fuuuuul kasko z vsemi kombinacijami , velika asistenca pač vse kar gre....cena 938EU.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 10 urami je Boss napisal:

Haha, na tisti tvoji regionalki? Tam ga šele ubiješ, k se sploh ne bo zavrtel. Sem tankal v Lj, resetiral števec in je kazal na odcepu iz AC v Celje porabo 5,3. Skozi Celje, Štore in nato v Šentjur je pa padlo povprečna na 5,1. Sem nazaj grede mal mu raztegnil noge na AC, da ga res ne zabijem do konca, ker se mi je kar smilil.

@Bosspa ja veš, da sem mislil za službenga, s svojo cx-30 pa naredim še manj kot ti..... :nevem:😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Tilen5 napisal:

Ja s povprečno penzionistično vožnjo 55kmh 🙈

😋Ti šmrkavec pojma nimaš, prevozim več rikverc kot ti s peciklom.... 😂😉

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je Tilen5 napisal:

Aja sej to pa pol razloži majhno porabo k rikverc itak vec k 30 al kolk ne gre 😛

Nimamo vsi pred nosom avtoceste zato moramo tudi rikverc kdaj pa gdaj vozit.... 😋😉

  • Všeč 1
  • Haha 1
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je robertk6 napisal:

@Bossza KiA zavarovanje ti lahko povem iz prve roke , tako ugodnega zavarovanja kot ga ima KIA ne moreš dobit nikjer. KIA ima svoje zavarovanje in dobiš polico , ki velja 7 let, vsa leta imaš enak znesek zavarovanja in se ne spreminja glede na podražitve. Moj primer nov Sportage cena po kataogu 42.000 in imam fuuuuul kasko z vsemi kombinacijami , velika asistenca pač vse kar gre....cena 938EU.

 

A res? Pri kateri zavarovalnici pa to majo?. Verjetno je pa vključeno le če si izbral njihovo financiranje?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 15 urami je Boss napisal:

 

A res? Pri kateri zavarovalnici pa to majo?. Verjetno je pa vključeno le če si izbral njihovo financiranje?

Sava , ne vem če je pogojeno z financiranjem. Jaz ga sicer imam ker je pač to najboljši način ( za mene). Avto sem kupil ravno v neki akciji in je brezobrestno financiranje, sicer verjetno to vse itak na drug način not dobijo ampak vseeno gotovina ostane doma za kake druge projekte tisti mesečni obrok se pa ne pozna ravno nekaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, zanimivo ker kot tam prebiram imajo Generali, ki je pa kar v nemilosti zadnje čase pri kleparjih in ličarjih.

 

Je pa dejstvo, da edino pri financiranju ti dajo to možnost. Pač preplačaš z obroki 😉

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.