Skoči na vsebino

Prižgala se je lučka za motor?

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

danes se mi je zgodilo na moji mazdi 6 GH, 2.0 bencinar, da se mi je prižgala lučka za motor. Avto je deloval normalno, nobena druga lučka ni svetila. 2x sem avto ugasnil in nazaj prižgal, pa je lučka še kar svetila. Potem sem pa vtaknil nos pod havbo, preveril če je kaj nenavadnega pod havbo, preveril olje, hladilno... če kje kaj teče, visi... vse ok.  Sam nenavadno je pa to, da je po tem posegu lučka izginila <_< :nevem:

 

Se je komu kdaj zgodilo kaj podobnega? Kaj bi lahko bilo? Bom naročil sodelavcu naj prinese tester v službo, da vidimo kaj bo pokazal .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.