Skoči na vsebino

Prijavi

  • Zadnja sporočila

    • "Nagradno vprašanje"   Kaj pri tej izjavi ne štima?😄😂🤣...in -ne-ni mišljen "tipkarski škrat"😉     In za nagrado je (kot zmeraj🙄) "prst v ritko"😂🤪
    • Seveda, saj se mediji in ostali s tem zaščitijo ker tudi ne želijo biti diskriminatorni.   EV pač gorijo kot po tekočem traku.  To je bilo v Seulu :  Zagorel električni mercedes, 20 ljudi v bolnišnico #video SIOL.NET Zaradi še nepojasnjenih razlogov je v podzemni garaži v Južni Koreji zagorel električni mercedes EQE.  
    • Zanimivo… da objavijo tudi, če zagori avto, ki ni EV   V Lukovici zagorelo osebno vozilo - domžalec.si DOMZALEC.SI Danes, 3. oktobra 2024, so bili poklicni gasilci Centra za zaščito in reševanje Domžale obveščeni o požarih cestnega prometa v Lukovici. Jani Jeraj vodja intervencije CZR...  
    • Imam:   Sedaj pa imam 2 vprašanji: - Kje spremenim, da je novi akumulator in/ali spremenim A in Ah? - Opazil sem, da je wireless charging module outdated, ker i20n polni boljše, bi tega posodobil. Kako to naredim?     Edit: Se že učim na YT. 😎
    • Sem sveže pečen uporabnik FORScan-a.   Priklopim ga in povežem. A mi lahko kdo pomaga, kako oz. kje najdem SOC za akumulator?
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.