Skoči na vsebino

Nova Mazda 3 izbira zavarovalnice

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

Kupil sem novo Mazdo 3 e-Skyactiv X Exclusive-line (137kW) in me glede na vaše iskušnje zanima katere zavarovalnice so solidne in niso predrage. Kakšna je okvirna cena polnega kasko zavarovanja za tak avto?

Nikjer ne najdem nobenega primerjalnika cen zavarovalnic. Sem pa prebral da ni dobro večim zavarovalnicam v preverbo poslati VIN številko ker se to vidi in imaš potem lahko manj popustov?

Popravljeno od BlazX
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri agentih se pozanimaj ne po netu! 

Sava je baje ugodna ne pa vedno. 

Triglav gre nasproti stranki če imaš kak okvirni izračun od Save... 👌Odvisno je od večih stvari.... 🤔

Če že imaš kaj zavarovano pri njih, so popusti itd.... :nevem:

Pa srečno vožnjo, da ne boš rabil kaska.... :bravo:

:zoom-zoom:

Popravljeno od Bini
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 5 urami je BlazX napisal:

Pozdravljeni,

 

Kupil sem novo Mazdo 3 e-Skyactiv X Exclusive-line (137kW) in me glede na vaše iskušnje zanima katere zavarovalnice so solidne in niso predrage. Kakšna je okvirna cena polnega kasko zavarovanja za tak avto?

Nikjer ne najdem nobenega primerjalnika cen zavarovalnic. Sem pa prebral da ni dobro večim zavarovalnicam v preverbo poslati VIN številko ker se to vidi in imaš potem lahko manj popustov?

Srečno vožnjo, velik varnih km :zoom-zoom:  Kar Triglav vzemi 👍

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Imaš dve slike od zunaj...ta izolacija je še od prej...baker z izolacijo,odtok kondenza (32mm fi kanalizacijska),odvod kondenza zunanje enote (samo če greješ pozimi pri minusu) in kabel za štrom je vse še od prej...Januar 2018 Izolacija pa ni nič preperela...povečaj😉  Vse je odvisno od tega,al je speljana pod pokrov al ne...k če ni,pol pada gor dež,zmrzuje,in jo razdrobi. Podobno je na moji toplotni črpalki...bom slikal,in objavil....tudi moram še zrihtati😅...ma. nikoli ni konec,zmeraj se kaj najde🥺 Si imel prav...midva sva dober tim😄😉👍   Ob priliki,če boš kaj preklopil,k sedaj se ponoči že malo ohladi...mal napisi kako greje...marsikdo je verjame,kako dobro to dela...
    • Tega sicer ne vem, je pa Simon poudaril, da so vse bistvene stvari zamenjane, tako da prevoženi kilometri mene niti ne bi skrbeli v primeru nakupa.
    • Kaj pa tista nova kolesarska v bližini BLOŠKE POLICE, je že kdo vozil tam okrog?
    • Nexen Winguard Snow G WH2 TL 205/60 R16 92H E 6-7mm profila DOT 2619   Cena za vse 4: 50€
    • Tole sem sprobal danes, samo da sem se izognil tisti cesti Dobrova-Horjul, ker je prenevarna, sem šel na Polhov Gradec pa potem čez hrib v Horjul in nato do Vrhnike ter nazaj v Lj. Je dobrih 50km pa moram rećt, da je zelo prijetna zadeva in zelo razgibana, da ni dolgočasna. Je zapisana v moji beležki, da bo tole destinacija za 50km krog. Edina zamera... lepo narejeno ampak na celi trasi ni niti enega počivališča/klopce za kolesarje. Sej ne da bi ne vem kako rabil ampak kolesarske v drugih krajih to imajo.   Aja pa kmetje imajo njive, da morajo direkt preko kolesarske. Da bi kdo očistil traktor je pač ZF in na določenih delih je blata na frišno narejeni kolesarki že kar precej.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.